Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 02. 08. 2021   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Požehná papež Mezipatrům? STUD informuje

23.9.2009 Milí přátelé a milé přítelkyně ,už za měsíc začnou v Brně Mezipatra, aby se přesunula do Prahy a dál do Olomouce, Českých Budějovic, Českého Těšína i Ostravy. Co by vás mohlo zajímat?

Před týdnem na první doprovodné akci Mezipater představil režisér Mark Ther letošní znělku festivalu
Znělka je už k nahlédnutí na webu Mezipater

Včera se objevil už druhý celovečerní film na festivalovém speciálu České televize. Od minulého týdne až do zahájení Mezipater můžete zdarma online vidět oceněné filmy ze všech ročníků (od r. 2003, kdy poprvé zasedla odborná porota)

Aktuálně hledáme dobrovolníky a dobrovolnice pro výpomoc na Mezipatrech v Brně a Praze
Opět spouštíme úspěšnou filmovou adopci. Upřednostňujeme úplné rodiny, tedy páry homo- i heterosexuální, ale u nás mohou adoptovat i jednotlivci, neformální skupiny či komunity... 

A ještě informace o "konkurenci": Za týden začíná v Bratislavě Filmový festival inakosti.
Přejeme pořadatelům hodně zdaru a divákům/divačkám příjemné zážitky. Některé z filmů ostatně uvádíme i na Mezipatrech.

A dvě akce k papežovi:

Na pondělí 28.9. chystáme protest proti papežovu genocidnímu zákazu kondomů v Africe. Papež přijede na svatého Václava, a tedy právě na Václaváku se potkáme. Přijďte podpořit skutečný boj proti AIDS!

Další akce spojená s papežem proběhne už v sobotu 26.9. v Brně. Pusa pro papeže má apelovat na přehodnocení přístupu katolické církve k sexuálním menšinám. 

Zdroj FOTOFatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168