Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Co bylo v krabici?

7.6.2011 Jako každý rok, tak i na 7. ročníku otevřeného lesbického festivalu eLnadruhou byla papírová krabice, do které návštěvnice a návštěvníci mohli psát své názory, připomínky, nebo vhodit finanční podporu.

Vzkazů bylo mnoho a velmi nás potěšilo, že byly pozitivní i tak je ale stále co zlepšovat, děkujeme Vám za morální podporu a vyjádřené uznání.

Do krabice jste přispěli i finančně a celková částka byla 1.208,- Kč, za což Vám také velmi děkujeme, někomu se možná může zdát, že to není nic moc, ale pro naše sdružení je to velmi důležitá podpora, která nám umožní koupit tunel pro děti, který si děti budou moci vyzkoušet už v Riegrových sadech v neděli 14. srpna 2011 v rámci dětského sportovního dne při Prague Pride, který eLnadruhou o. s. bude pořádat.

Děkujeme Vám jak za morální, tak i finanční podporu.

Doufejme, že se nám společně bude dařit vytvářet a podporovat kvalitní LGBTIQ komunitu, dle našich cílů a vizí.Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168