Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet

Festival  »  6. ročník 2010

eLnadruhou - NEJEN lesbický kulturní festival 13. - 17. května 2010

I v roce 2010 se můžete těšit v květnu na další ročník tohoto jedinečného festivalu, který se každoročně snaží vytvořit prostor pro LGBTIQ komunitu a širokou veřejnost z celé české a slovenské republiky.

Ke dni 15. září jsme opět vyhlásili Mezinárodní soutěž animovaného filmu (MSAF). Slavnostní vyhlášení soutěžních snímků proběhne na zakončení festivalu a to 17. května 2010.

I Bohoslužba v Evangelickém kostele Sv. Salvátora s vystoupením místního sboru měla smysl a proto i nadále chceme v této aktivitě pokračovat a nabídnout i nevěřícím návštěvnicím a návštěvníkům krátkou zastávku v kostele, která má silné kouzlo a ojedinělou atmosféru.

Ani v roce nadcházejícím nebude chybět už tradiční Sportovní odpoledne doplněné dětským dnem a Turnaj ve stolním fotbale.

Vaše připomínky či nápady nám prosím pište na info@elnadruhou.cz a pokud máte co nabídnout do programu, tak nám neváhejte napsat na ucinkujici@elnadruhou.cz

Tvořte krátké animované filmy a získejte odměnu až 30. 000,- Kč

Do Mezinárodní soutěže animovaného filmu se může přihlásit každý kdo dokáže rozpohybovat obrázky, letos je téma Večerníček - pohádka. Vytvořte si svou vlastní pohádku s LGBTIQ postavami, možná právě Vás odmění odborná porota hlavní cenou , nebo získáte Cenu diváků, kteří budou po promítnutí všech přihlášených snímků hlasovat. Více informací o soutěži naleznete v sekci Pravidla soutěže pod ikonou FESTIVAL. Uzávěrka 13. dubna 2010

Vyfoťte svého mazlíčka

Organizátorky festivalu eLnadruhou vyzývají všechny ty, kteří mají doma svého mazlíčka, aby ho vyfotili a zaslali na adresu eLnadruhou. Ať je Váš mazlík kočka, pes, had, křeček, želva, kůň nebo člověk.

Je to jedno. Jde o to vyfotit, napsat popisek a zaslat v elektronické podobě na info@elnadruhou.cz , nebo zaslat poštou na CD na adresu sdružení eLnadruhou o. s., Čerpadlová 9, Praha 9, 190 00. Fotografie musí být v rozlišení 300 dpi při velikosti 100 %. Tzn. že pokud má být fotka přes celou A3, musí meřit jako A3 (297 x 420 mm / 300 dpi a raději o kousek větší, kvůli spadávce, zhruba 0,5 cm z každé strany, aby se to mohlo dobře ořezat při zachování formátu).

Do 20. dubna 2010 zasílejte své fotografie na výše uvedené kontakty, vybere se 9 nejlepších fotografií, které se vytisknou na formát A3 a vystaví se v Café Therapy v rámci zahajovací vernisáže při příležitosti 6. ročníku eLnadruhou - NEJEN lesbický kulturní festival. Je to jedinečná příležitost jak veřejně ukázat svýma vlastníma očima Vašeho mazlíčka.

Pro bližší informace si můžete napsat na info@elnadruhou.cz


Dále v této sekci:


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168