Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet

Festival  »  7. ročník 2011

7. ročník eLnadruhou – otevřený lesbický festival PRAHA 13. 5. - 17. 5. 2011

I v roce 2011 se můžete opět těšit na květen, kdy proběhne další ročník tohoto jedinečného festivalu, který se každoročně snaží vytvořit prostor pro LGBTIQ komunitu a širokou veřejnost z celé české republiky a  trochu ze zahraničí díky našim zahraničním spojkám.

Ke dni 5. října jsme opět vyhlásili Mezinárodní soutěž animovaného filmu (MSAF). Slavnostní vyhlášení soutěžních snímků proběhne na zakončení festivalu.

Tvořte krátké animované filmy a získejte finanční odměnu.

Do Mezinárodní soutěže animovaného filmu se může přihlásit každý kdo dokáže rozpohybovat obrázky, pro rok 2011 je téma Integrace LGBTIQ komunity do společnosti a naopak. Vytvořte si svůj vlastní příběh s LGBTIQ tématikou, možná právě Vás odmění odborná porota hlavní cenou , nebo získáte Cenu diváků, kteří budou po promítnutí všech přihlášených snímků hlasovat. Více informací o soutěži naleznete v sekci Pravidla soutěže pod ikonou FESTIVAL. Uzávěrka 30. dubna 2011.

I Bohoslužba v Evangelickém kostele Sv. Salvátora s vystoupením mladého sboru měla smysl a proto i nadále chceme v této aktivitě pokračovat a nabídnout i nevěřícím návštěvnicím a návštěvníkům krátkou zastávku v kostele, která má silné kouzlo a ojedinělou atmosféru.

Ani v roce nadcházejícím nebude chybět už tradiční Sportovní odpoledne doplněné dětským dnem příští rok opět obohacen o sportovní novinku a Turnaj ve stolním fotbale.

Fotosoutěž pro rok 2011

Organizátorky festivalu eLnadruhou se rozhodly znovu vyhlásit fotosoutěž, tentokrát půjde o rodinné foto. Je například Vaše rodina Vy a přítelkyně/přítel, Vy a domácí mazlík, nebo jste pár a máte domácí mazlíčky, nebo vychováváte syna či dceru?

Jakou rodinou se cítíte být je jen na Vás. Někdo žije sám a považuje za svou rodinu své přátele, nebo příbuzné, někdo má úzkou rodinu své rodiče a sourozence a naopak někdo jiný považuje za svou rodinu svého psa či kočku a pro někoho dalšího je rodina se spousty sestřenicemi a bratranci, někdo má jen tetu či strýce. Možností jak znázornit naši rodinu je mnoho. 

Tato Fotosoutěž má znázornit jak LGBTIQ komunita vnímá pojem rodina, co to pro nás znamená a jak je součástí každého z nás.

Jde o to vyfotit, napsat popisek a zaslat v elektronické podobě na info@elnadruhou.cz nebo zaslat poštou na CD na adresu sdružení eLnadruhou o. s., Čerpadlová 9, Praha 9, 190 00. Fotografie musí být v rozlišení 300 dpi při velikosti 100 %. Tzn. že pokud má být fotka přes celou A3, musí meřit jako A3 (297 x 420 mm / 300 dpi a raději o kousek větší, kvůli spadávce, zhruba 0,5 cm z každé strany, aby se to mohlo dobře ořezat při zachování formátu).

Uzávěrka je ve středu 13. dubna 2011.  Organizátorky vyberou 9 nejlepších fotografií, které se vytisknou na formát A3 a vystaví se v Café Therapy v rámci zahajovací vernisáže při příležitosti 7. ročníku eLnadruhou. Je to jedinečná příležitost jak veřejně ukázat svýma vlastníma očima svou rodinu. V průběhu festivalu bude probíhat hlasování o nejlepší fotografii, kterou zarámovanou předáme na zakončení festivalu přímo osobě která/ý nám foto zaslal/a.

Každá/ý z devíti vybraných fotografií získá vstupné na celý festival ZDARMA pro 2osoby + 1

Pro bližší informace si můžete napsat na info@elnadruhou.cz

Vaše připomínky či nápady nám prosím pište na info@elnadruhou.cz a pokud máte co nabídnout do programu, tak nám neváhejte napsat na ucinkujici@elnadruhou.cz


Dále v této sekci:


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168