Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet

15. ročník 2009  »  Festivalový sport

V této sekci naleznete veškeré informace o sportu který bude probíhat v rámci eLnadruhou - NEJEN lesbickém kulturním festivalu.

Výsledky stolní fotbálek
1. Zuzka + Jíťa
2. Hanka + Bára
3. Monča + Ivča

Výsledky Volejbal
1. Tryskomyši
2. Qeer Praha

Výsledky Fotbal
1. Mama Habana Praha
2. FC Mě se nechce
3. SK Hnáty

Výsledky poháru Best Group
DEJAVU Brno

Všem účastnicím/účastníkům DĚKUJEME za aktivní přístup a VÍTĚZKÁM/VÍTĚZŮM GRATULUJEME!

Pravidla pro letošní ročník sportovního klání byla o proti loňskému ročníku pozměněna, tak aby co nejvíce vyhovovala potřebám zúčastněných. Každá kategorie bude oceněna samostatně a putovní pohár Best Group získá družstvo, které podá nejlepší výkony a bude hrát fair play na základě určení "tajné osoby", kterou určí organizátorky eLnadruhou - NEJEN lesbického kulturního festivalu. Sledujte sekci sport a aktuality, kde uveřejníme v nejbližší době přihlášku pro níže uvedené sporty.

Pravidla turnaje o putovní pohár ve STOLNÍM FOTBALE
(tento turnaj bude probíhat v hudebním clubu VAGON - je nutné vyplnit přihlášku)


Turnaje se účastní dvoučlenná družstva (jedna + jedna, nebo jedna + jeden) ve dvou skupinách, při čemž ve skupině se utká každý s každým na dva vítězné zápasy končící dosažením 6 gólů jedním ze soupeřů.
Do finálové skupiny postupují první 4 družstva z každé skupiny. Pořadí ve skupině určuje počet vítězství, při stejném počtu vítězství rozhoduje menší počet prohraných utkání, při stejném počtu vítězství a stejném počtu prohraných zápasů rozhoduje vzájemné utkání.


Pravidla ve VOLEJBALOVÉM turnaji pro festival L2
Koná se: víceúčelové hřiště Na Františku vchod z ulice Kozí, Praha 1, (BUS 133 Řásnovka, TRAM 17 Právnická fakulta)

Turnaje se účastní šestičlenná družstva, při čemž se utká každé s každým. Složení družstev: počet mužů nesmí být v týmu větší než počet žen. Záleží na počtu přihlášených družstev, proto konečné schéma určí pořadatel až na místě. Každé družstvo by si mělo zvolit kapitánku/kapitána, který bude komunikovat s organizátorem(rozhodčí/m), hlásit výsledky a kontrolovat jejich řádné zapsání.Bude se hrát na 2 vítězné sety do 15-ti bodů při čemž rozdíl musí být o dva míče např.při stavu 15:13 je zápas ukončen(třetí, rozhodující set se též hraje do 15-ti bodů). Za každý vyhraný set získá družstvo 1 bod (= když zápas skončí 2:1, vítězové mají 2 body, poražení 1 bod). O zvolení strany a práva prvního míče rozhodují kapitánky/kapitáni ve vzájemném souboji kámen, nůžky, papír (platí první vítězství) = vítěz určuje zda chce míč či stranu a kdo bude počítat výsledky vzájemného boje. Ostatní pravidla jsou na vzájemné dohodě v přítomnosti rozhodčího platí vždy jeho výrok.

Pravidla ve FOTBALOVÉM turnaji pro festival L2

Turnaje se účastní šestičlenná družstva 5 + 1, při čemž se utká každé s každým. Složení družstev: počet mužů nesmí být v týmu větší než počet žen. Též záleží na počtu přihlášených družstev, proto konečné schéma určí pořadatel až na místě. Každé družstvo si zvolí kapitánku/kapitána, která/ý bude komunikovat s organizátorem (rozhodčí/m), případně hlásit výsledky a kontrolovat jejich řádné zapsání. O zvolení strany a práva výkopu míče rozhodují kapitánky/kapitáni ve vzájemném souboji kámen, nůžky, papír (platí první vítězství) = vítěz určuje zda chce míč či stranu a nahlásí stav rozhodčí/mu. Bude se hrát 2 x 6 minut s přestávkou 3 minuty.O vítězi rozhoduje počet branek. Za vítězství jsou 3body, za remízu 1bod za prohru 0bodů. Ostatní pravidla jsou přibližně stejná jako v malé kopané a záleží na vzájemné domluvě kapitánek/kapitánů o domluvených pravidlech musí být informována/informován rozhodčí. Při zápase vždy platí výrok rozhodčí/rozhodčího.

Na tyto tři sporty je nutno vyplnit přihlášku, kterou je nutno poslat do 10.5. 2009 na tuto emailovou adresu sport@elnadruhou.cz  
Přihlášku naleznete ZDE

DOPROVODNÝ PROGRAM - NESOUTĚŽNÍ

Pravidla pro Ping-pong na festivalu L2
Tato pravidla jsou na dohodě hráček/hráčů a patří k volné, nesoutěžní disciplíně do celkového hodnocení se bude započítávat pouze vítězství jedné hráčky/hráče z jednoho družstva. Vítězství bude ohodnoceno 1bodem a to pouze jedenkrát pro jedno družstvo. Výsledek musí být nahlášen kapitánkou/kapitánem družstva organizátorům a řádně zapsán. Ping-pongu se může zúčastnit i více hráček/hráčů z jednoho družstva i nepřihlášení jednotlivci, jelikož spadá do volné disciplíny, avšak bez nároku na cenu.

Pravidla pro Minigolf na festivalu L2
Pravidla této disciplíny jsou shodná s pravidly Minigolfu platných v areálu sportoviště. Minigolf patří k volné nesoutěžní disciplíně Minigolfu se může zúčastnit i více hráček/hráčů z jednoho družstva i nepřihlášení jednotlivci, jelikož spadá do volné disciplíny, avšak bez nároku na cenu.

Pravidla pro lezeckou stěnu, doskočiště a běžeckou dráhu jsou shodná s pravidly areálu sportoviště.Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168