Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet

8. ročník 2012  »  Dětský den

V letošním ročníku díky Hlavnímu městu Praha můžeme nabídnout malým návštěvnicím a návštěvníkům i jejich rodičům bohatý program plný zábavy a sportu.

Dětské hřiště na Praze 1 v ul. Masná, které bude k dispozici v rámci festivalu

eLnadruhou v neděli 20. 5. 2012 po celý den

V přímé blízkosti je sportovní areál, kde mohou hrát rodiče


 

Tyto akce bude probíhat v neděli 20. 5. od 13.00 - 18.00 hodin, občerstvení zajištěno, grilované maso, klobásy a pití.

Facepainting - neboli malování na obličej je u dětí velice oblíbené a děti jsou vždy přímo nadšené, kdykoliv se na nějaké akci objeví. Které dítko by se během chvilky nechtělo proměnit ve svého oblíbeného komiksového hrdinu, princeznu či zvířátko. Budete si moci vybrat z katalogu s více než 150 vlastních motivů autorky, ale samozřejmě se ráda přizpůsobí i libovolným individuálním přáním. Po dohodě je též možné, aby si děti malování samy vyzkoušely.

Party karikatury – umění karikatury jistě zaručeně pobaví malé, velké i dospělé návštěvnice i návštěvníky Otevřeného lesbického festivalu eLnadruhou a navíc si tak odnesou i originální památku. O kreslení karikatur je na všech společenských akcích tradičně obrovský zájem, tak doufáme že LGBTIQ komunitě bude k užitku. Obrázek vzniká několik minut a osoby, které na svou karikaturu teprve čekají se zatím mohou bavit sledováním průběhu kreslení.

Modelování balónků - přímo před zraky dětí jsou ze speciálních barevných balónků tvořena nejen zvířátka, ale i květiny, princezny a další motivy. Tato činnost je pro děti velice zábavná, protože do ní mohou být samy zapojeny a pod odborným vedením si vyzkoušet vymodelovat nějaké to jednodušší zvířátko. Dále také mohou soutěžit v hádání toho, co právě pod rukama autorky vzniká, přičemž vítěz si vymodelovaný balónek odnáší s sebou na památku. Nebudeme se omezovat pouze na modelování jednoduchých motivů z jednoho balónku, ale pokusíme se vytvořit i složité motivy z většího počtu balónků, které jsou ještě realističtější.

Třpytivé tetování, temporary tattoo – třpytivé tetování neboli twinkle tattoo je technika dočasného zdobení těla, která je vhodná i pro děti a velice oblíbená. Zdobení touto technikou spočívá v nanášení barevných třpytek do speciálního fixatéru na kůži, který zabezpečí, že zhotovený motiv vydrží na kůži přibližně 1 – 2 týdny. Obrázek lze zhotovit libovolně barevný a to dokonce i včetně využití barevných přechodů a stínování. Temporary tattoo vydrží cca 5 dní, ale může být kdykoliv umyto pomocí vody a mýdla.

RETRO sport
neděle 20.5. od 14.00 - 17.00 hodin

GUMA - Kompletní třída až do šestek skoky přes gumu

ŠKOLKA S MÍČEM - Kompletní desítky v míčové školce

ŠKOLKA SE ŠVIHADLEM - Kompletní desítky se švihadlem

Čára s céčky, skákací panák, kuličky, pokud najdeme ďůlek

Badminton, líný tenis, nohejbal a mnoho dalších sportů budete moci vyzkoušet, nebo naučit své děti.

Pamatujete si jak jste skákali přes gumu, nebo přes švihadlo, jaká byla školka s míčem? Nebo podobné hry a společenské události na škole Vás minuli, či patříte do mladší generace, která to už nezažila?
Rády/i byste naučily/i své ratolesti hry do města, ven i do bytu? Přijďte a osvěžte si staré dobré hry, nebo poznejte zábavu svých předků. Vše se dozvíte na Retro sportu a ještě něco navíc.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168