Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet

Diskuse

Vzkaz
Jméno:
Vzkaz:

Do pole prosím napište číslicemi hodnotu devatenáct : *


 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  [Další]

Vloženo: 11.7.2020 Autor: emaemjedvěem
ahoj, líbí se mi od puberty výrazně klučičí typy žen, žila jsme s mužem, ale nikdy to nebylo "ono"..potřebuji právě jen ten klučičí typ :) do páru..Dotaz, jsem "čistá" lesba?? ženy mi vyčítají muže a říkají, že si na L jen hraji...takže neúspěch u obou pohlaví, nevydařené vztahy :(...
Vloženo: 5.7.2020 Autor: Miriam267
Ahoj mrzi mne ze nemuzu v klidu zit
Vloženo: 5.7.2020 Autor: Miriam267
Ahoj mrzi mne ze nemuzu v klidu zit
Vloženo: 5.7.2020 Autor: Miriam267
Ahoj mrzi mne ze nemuzu v klidu zit
Vloženo: 5.7.2020 Autor: Miriam267
Ahoj mrzi mne ze nemuzu v klidu zit
Vloženo: 23.2.2017 Autor: L2
Milá Niky, někdy je pro rodiče moc těžké pochopit odlišnou sexuální orientaci svých dětí. Mnoho lidí s tím má i dnes problémy. Jako samotný jedinec prochází sebepoznáním "coming outem", tak i rodiče LGBTIQ dětí mají svůj "comin out". Dejte tomu čas, odkažte je tady na stránky, nebo RR vpravo nahoře je ikona, kde se mohou dočíst více informací a s tou situací se nějak vyrovnat. Držíme palce L2
Vloženo: 8.2.2017 Autor: Marek
Zdravím všechny lesbicky založené dámy, ale i hetero, které jsou pouze zvědavé.
Rád bych vám touto cestou nabídl možnost jak se stát maminkou bez kliniky, bezpečně a prakticky zadarmo.
Jsem 32letý muž, bydlící v okolí Prahy, inteligentní, štíhlý nekuřák s hudebním sluchem a bez jakýkoliv genetických vad až kam jsem v rodokmenu byl schopný dohledat.
Věřím, že vám bude vyhovovat spíše stříkačková metoda oplodnění se kterou nemám problém.
Za svůj dar nemám žádný finanční nárok. Možná pouze pokud jsi z větší dálky tak doprava, případně požadované testy. Nechci být uveden v RL dítěte. Budu však rád za občasnou zprávu jak se mu daří, nechám to však na vás. Mou největší odměnou bude zdravé miminko v péči dvou maminek.

V případě zájmu mi napište na mail: winnercml"zavináč"gmail.com
Zdraví Marek
Vloženo: 29.1.2017 Autor: Niky
Dobrý večer. Je mi 21 let a chodím se slečnou 15 let. Před 2 měsíci se mamince přiznala. Její máma mi okamžitě volala a zakázala mi se s její dcerou stýkat. Obě jsme se do sebe zamilovali a milujeme se stále,našli jsme i společné řešení jak se tajně scházet. Její rodina je homofobní. A to není vše! Jak to udělat,aby její máma pochopila, že její dcera je šťastná se mnou a né s klukem ..?Její máma si myslí, když její dceři je teprve 15 let tak je to prý nesmysl ,aby byla na holky. Podle mého názoru je to věk kde člověk teprve přijde co cítit. Jen mě to mrzí a bolí, že její vlastní rodina, není ráda, že její dcera je šťastná.... Děkuji za každou radu.. Niky D.
Vloženo: 19.10.2016 Autor: L2
Proč bychom měly výlevy mazat? I zcela zcestné názory jsou odrazem naší společnosti a my uznáváme svobodu slova. Ti co píší jsou zodpovědní, ne však ti co dávají prostor. S tím se každý musí vyrovnat sám. Mohu jen doporučit abyste Jano takové věci přeskočila.
Vloženo: 14.8.2016 Autor: Jana
Žádám tímto majitelku webu aby mazala výlevy níže uvedených pánů kmánů, které jsou z cesty. Nechápu, že zde ten ksindl po nich necháváte, jsou to chudáci.
Vloženo: 23.7.2016 Autor: L2
Milá Flo, je dost L/G rodin, kteří řeší stejné problémy a obavy ze společnosti.Všichni máme tendenci své potomky chránit a proto radíme,aby jste své dceři říkaly s patnerkou pravdu a vše jí vysvětlily,aby na případnou konfrontaci mohla reagovat sama. Příklad: děti se ji začnou posmívat,že nemá tátu. Ona řekne: no a,ale mám dvě mámy, rodiny jsou různé. Vždy je důležité Váš comming out a promluvení hned u zápisu ve školce,či v jeslích a po té i přímo s učitelkou ve třídě,aby byla přípravná že něco takového může nastat a měla návod jak tuto situaci řešit. V případě nejasností se neváhejte ozvat.S pozdravem L2
Vloženo: 8.6.2016 Autor: Flo
Ahoj všem, prosím o radu, nápad, tip či prostě o podělení se se zkušenostmi a předem děkuji za váš čas :-) S mou partnerkou řešíme, jak se v budoucnu postavit k případné šikaně naší holčičky ve školce či později ve škole. Je ji sice teprve 15 měsíců, ale snažíme se dopředu připravit na různé eventuality. Vzhledem k tomu, že žijeme na poměrně malém městě a také protože víme, že spousta lidí vychovává ze svých dětí homofoby, zajímá nás, jestli tady někdo řešíte podobný problém a jak se k tomu stavíte. Díky za rady :-) Flo
Vloženo: 3.8.2015 Autor: L2
Ahoj, zkus klub Jampadampa, ale záleží asi co očekáváš a taky sleduj FB a Freedom Night. Hezké léto všem.
Vloženo: 23.6.2015 Autor: Petra Green
Kam se chodí v Praze lesbičky bavit? Friends nebo jiný club? Díky
Vloženo: 2.1.2015 Autor: TourdesoulnaIgirls
Nazdar, tiez hladám kamosku a casom mozno viac.. :) Fb Miroslava Majeríková ♀♥♀
Vloženo: 23.11.2014 Autor: Anonym
Jan Holík: Mýlíte se, a to velice hodně. Nebudu tu vypisovat, proč je výchova jakýmkoliv milujícím párem, který se o dítě dobře postará, normální a přijatelná, protože každý racionálně uvažující člověk bez komplexů si to dokáže uvědomit sám. Pokud ale jde o uspokojování citových potřeb, tak to tak bývá, že lidé mají mateřské pudy. A sexuální potřeby si na dětech ukojují jen úchylové, debilové, a hnusní pedofilové. Pokud jde ovšem o všeobecné ukojování sex. potřeb, zameťte si před svým prahem, určitě nejste jeptiška z kláštera. Vaše názory jsou mimo.
Vloženo: 31.10.2014 Autor: Konrád
Simonito, nejdříve by jsi se měla naučit psát v českém jazyce. Pokud nedokážeš napsat třeba slovo dýtě bez chyby, nečekej na adopce.Je tak tolik chyb, že to mění význam. P. Darvina neznám, stejně jako co je to vivoj. Diakritika žádná. Jedno je jisté, český jazyk se od tebe potomek nenaučí :)

Výchova dětí dvěma homoparetálními matkami je bez diskuze(prokázáno Docentkou VFN Praha) stejná nebo lepší. Naopak u dvou otců je to kentus a budu proti tomu protestovat i se svou milenkou puškou SA58.
Jednoho otce jsem přežil tak tak. Mít dva tak jsem do 12l mrtvej. A teď takové pod křídly MVČR mlátím dle sb.ČR a dostávám za to plat.
Vloženo: 8.9.2014 Autor: JH
a ještě mne něco napadlo: zkuste se více zamýšlet nad tím, co je ve světě, v přírodě, ve vztazích mezi lidmi či zvířaty normální a co je úchylka. Třeba budete pokornější !
Vloženo: 8.9.2014 Autor: Jan Holík
Prosím, nesnažte se o povyšování úchylky na normu ! Toto se Vám nepovede. děti se vychovávají hlavně příkladem. je doslova nelidské, pokud jsou nuceni dívat se, jak se dvě maminky před ním objímají či cicmají, stejně tak jako dva tatínkové. Snažte se tohoto děti ušetřit ! Jinak bych si musel zcela oprávněně myslet, že vám jde o výchovu další generace homosexuálů. Jste sobci, kterým jde pouze o uspokojování vlastních citových či sexuálních potřeb. To není správné.
Vloženo: 15.6.2014 Autor: Dominika
Ahoj, ráda bych Vás poprosila o pomoc při paní mé Diplomové práci. Potřebovala bych kontaktovat lidi, kteří vyrostli ve stejnopohlavní rodině.Znáte někoho takového? Nebo jen homoparentální rodinu? Budu vděčná za každý kontakt. Ozvěte se prosím na adresu d.balatkova(zavináč)seznam.cz. Děkuji!:)
Vloženo: 26.5.2014 Autor: lulu
Jak si mam najit slecnu =( Srdickooo178zavinacgmail.com
Vloženo: 16.2.2014 Autor: xzrrmrwsn
oQD9FA qvmwimhrqjfw, [url=http://xmqwirqkdrrs.com/]xmqwirqkdrrs[/url], [link=http://hvltdfpcprwi.com/]hvltdfpcprwi[/link], http://nypqffpmjihw.com/
Vloženo: 12.9.2013 Autor: Veronika
Ahoj holky,
jsem studentkou bakalářského studia psychologie a píšu práci na téma homosexuality z pohledu rodičů. Chtěla bych Vás moc poprosit, zda by některá z vašich maminek byla ochotná mi poskytnout rozhovor na toto téma. Rozhovory budou anonymní, získaná data budou použita jen pro účely bakalářské práce. Myslím, že prací na toto téma je nedostatek, což je obrovská škoda, protože informovanost je důležitá nejen pro vás, ale také pro toleranci společnosti, která ještě nedosáhla úrovně, jaké by měla. Myslím, že ještě dnes bohužel najdeme lidi, kteří se staví k homosexualitě odmítavě. Pokud budou vaše maminky mít zájem zúčastnit se rozhovoru, můžete mě prosím odpovědět na dotaz - kontaktovat mě přes tuto diskusi (email mi systém nepovoluje vložit). Budu moc vděčná za vaši spolupráci, která mi nesmírně pomůže při tvorbě mé práce. Díky moc (:
Vloženo: 6.9.2013 Autor: Natali
Ps.: Děkuji za každou odpověď i názor :-)
Vloženo: 6.9.2013 Autor: Natali
Zdravím, můj dotaz je spíše právního rázu. Zajímá mě jestli, když ,,a teď dobře poslouchejte'' odjedu s partnerkou do zahraničí a tam uzavřeme manželství. Podotýkám manželství, ne registraci. Např. v Norsku, Nizozemí atd... Poté se vrátíme do ČR, jak na nás budou koukat na matrice? Zaregistrují nás podle českých zákonů nebo...?
Vloženo: 9.8.2013 Autor: Lenka
Ahojte, chtela bych se poradit s nekym kdo ma zkusenosti s umelym oplodnenim... kde lze sehnat zdrave sperma? Nemam zadneho kamarada, ktery by mi chtel svuj vzorek venovat :) diky za radu.
Vloženo: 24.7.2013 Autor: Nicolle
Ahoj holky
Chci se zeptat, jak nahlížíte na lesbičky, co dřív byly mužem. Čili TS holky po přeměně. Vadila by Vám tahle maličkost, nebo Vám to je putna? Díky za odpověď. Pa
Vloženo: 12.7.2013 Autor: L2
Milá Sally,
rozhodně nepropadej panice, doporučuji přijít na Prague Pride, která bude v srpnu v Praze, kde potkáš mnoho stejně zaměřených (tápajících) lidí, navštiv Jarmarq v rámci Prague Pride, kde sice letos L2 nebude, ale zajdi třeba na stánek PROUDu, nebo SCWF, nebo jiný stánek, kde potkáš mnoho báječných lidí, kteří Tě už třeba nasměrují dál. Stránky jednotlivých organizací, či občanských sružení najdeš zde na stránkách v sekci www odkazy. Hodně štěstí!
Vloženo: 11.7.2013 Autor: Sally
Ahoj,potřebovala bych radu :)
Já se už od základky zamilovávám jak do kluků,tak i holek...líbí se mi vždycky teda starší...jen váhám,jestli jde opravdu o bi orientaci,když opravdu šíleně zamilovaná jsem byla do 3žen,ani ne holek,už oproti mě starších ženských (bude mi 28),nicméně zrovna tyhle mě nijak zvlášť nepřitahovaly sexuálně,spíš platonická láska asi,nevím...přitom mě ale jinak vzruší už jen pohled na ženská prsa :)
Už mě i napadlo,jestli mi spíš neimponují,byly to všechno vzdělaný ženský...ale zas na druhou stranu bych si s nima dokázala představit život,vychovávat dítě apod...v noci se mi o ní-o té poslední zdá...ach jo..trochu v tom tápu..pomůžete mi se v sobě trochu vyznat?
Vloženo: 2.6.2013 Autor: Edita
Ahoj, jsem studentkou umělecké školy, kde studuji v ateliéru fotografie a chtěla bych s Vaši pomocí nafotit dokumentární snímky \\\\\\\"portréty\\\\\\\" Vaší rodiny. Tzv. Lesbického páru s dítětem. Fotografie by byly inscenovane a byly by focene ve Vašem přirozeném prostředí-na vašem oblíbeném místě a nebo klidně u Vás doma.
Všechny své peníze utratím za materiál, tudíž fotografie nejsou honorované, ale je možnost Vám fotografie vytisknout.

Chtěla bych s fotografiemi pracovat ve prospěch komunity (udělat výstavu na podporu rodičovství).
Tak se mi prosim ozvěte na edita.strajtova/zavinac/gmail.com Děkuji.
Edita Štrajtová

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  [Další]

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168