Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet

Festival

V roce 2012 se můžete těšit na další 8. ročník eLnadruhou – Otevřený lesbický festival PRAHA 17. 5. - 20. 5. 2012

eLnadruhou spojilo své síly s Clubem ON ve Vinohradské ulici a Prague Pride, aby pro Vás připravilo jedinečný zážitek s nezapomenutelnou atmosférou. Není to žádná L2 Prague Prid Nightobyčejná párty na kterou si můžete zajít každý měsíc, nebo příští týden. Pravidelné párty jsou fajn a přes rok nás baví, potkáváme známé, přátelé a sem tam zavítá někdo nový. Otevřený lesbický festival eLnadruhou je pouze jeden a nabízí výjimečnost v atmosféře, programu a hlavně kumulaci lidí. Pro mnoho z Vás je to "L" událost roku, kde někdo objeví svou lásku, nové přátele, jiní se jen pobaví a jdou dál. Pro každého je dost místa.

V pátek Vás čeká živá hudba, Turnaj ve stolním fotbale, dvě patra s DJ´s a když přijdete včas možná budete Maja party v novém kabátěmít i štěstí se potkat s Gabrielou Partyšovou, která je naší akci nakloněná a přijde Vás osobně pozdravit.
Sobota bude patřit Římu a jedinečné show Eyes Wild Drag, Naděžda Krupská a Maja párty opět ve dvou patrech se čtyřmi Dj´s.

Vyplatí se dorazit včas oba dva dny! Ti z Vás co přijdou do 22.00 hodin obdrží poukaz na epilaci v hodnotě 1.000Kč, sami si zvolíte, zda navštívíte salon v Praze, nebo Brně.

Páteční L2 PRAGUE PRIDE NIGHT i sobotní MAJA párty proběhne v ON Clubu na Vinohradské na Praze 2                                 

                                                  


Dále v této sekci:


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168