Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet

6. ročník 2010  »  Festivalové sporty

Zde naleznete všechny potřebné přihlášky na sporty, který je v rámci festivalu eLnadruhou nutné vyplnit a zaslat nejpozději do 5. května 2010 na adresu sdružení.

Festivalový sport 2010

Výsledky stolního fotbalu 
1. Klára + Denisa
2. Jitka + Zuzka
3. Niki + Míša

Výsledky Fotbal
1. Pohroma
2. Fc mě se nechce
3. Mama habana


Výsledky Volejbal
Bohužel se nikdo nepřihlásil.

Výsledky basketbalu
Bohužel se nikdo nepřihlásil.

Putovní pohár Best Group nebyl letos nikomu předán, jelikož se přihlásily pouze fotbalové týmy. 

Všem účastnicím/účastníkům DĚKUJEME za aktivní přístup a VÍTĚZKÁM/VÍTĚZŮM GRATULUJEME!

Pravidla pro letošní ročník sportovního klání nebyla o proti loňskému ročníku pozměněna,  aby co nejvíce vyhovovala potřebám zúčastněných. Každá kategorie bude oceněna samostatně a putovní pohár Best Group získá družstvo, které podá nejlepší výkony a bude hrát fair play na základě určení "tajné osoby", kterou určí organizátorky eLnadruhou - NEJEN lesbického kulturního festivalu. Sledujte sekci sport a aktuality, kde uveřejníme v nejbližší době přihlášku pro níže uvedené sporty.

Pravidla turnaje o putovní pohár ve STOLNÍM FOTBALE
(tento turnaj bude probíhat v hudebním clubu VAGON - je nutné vyplnit přihlášku)


Turnaje se účastní dvoučlenná družstva (jedna + jedna, nebo jedna + jeden) ve dvou skupinách, při čemž ve skupině se utká každý s každým na dva vítězné zápasy končící dosažením 6 gólů jedním ze soupeřů.
Do finálové skupiny postupují první 4 družstva z každé skupiny. Pořadí ve skupině určuje počet vítězství, při stejném počtu vítězství rozhoduje menší počet prohraných utkání, při stejném počtu vítězství a stejném počtu prohraných zápasů rozhoduje vzájemné utkání.


Pravidla ve VOLEJBALOVÉM turnaji pro festival L2
Koná se: víceúčelové hřiště MASNÁ, vchod z ulice Malá Štuparská, Praha 1,
(METRO B - Nám. Republiky, TRAM zastávka Dlouhá třída)
Zajistili jsme pro Vás točené pivo, kofolu a k jídlu budou steaky a klobásy po celý den akce.
Turnaje se účastní šestičlenná družstva, při čemž se utká každé s každým. Složení družstev: počet mužů nesmí být v týmu větší než počet žen. Záleží na počtu přihlášených družstev, proto konečné schéma určí pořadatel až na místě. Každé družstvo by si mělo zvolit kapitánku/kapitána, který bude komunikovat s organizátorem(rozhodčí/m), hlásit výsledky a kontrolovat jejich řádné zapsání.Bude se hrát na 2 vítězné sety do 15-ti bodů při čemž rozdíl musí být o dva míče např.při stavu 15:13 je zápas ukončen(třetí, rozhodující set se též hraje do 15-ti bodů). Za každý vyhraný set získá družstvo 1 bod (= když zápas skončí 2:1, vítězové mají 2 body, poražení 1 bod). O zvolení strany a práva prvního míče rozhodují kapitánky/kapitáni ve vzájemném souboji kámen, nůžky, papír (platí první vítězství) = vítěz určuje zda chce míč či stranu a kdo bude počítat výsledky vzájemného boje. Ostatní pravidla jsou na vzájemné dohodě v přítomnosti rozhodčího platí vždy jeho výrok.

Pravidla ve FOTBALOVÉM turnaji pro festival L2

Turnaje se účastní šestičlenná družstva 5 + 1, při čemž se utká každé s každým. Složení družstev: počet mužů nesmí být v týmu větší než počet žen. Též záleží na počtu přihlášených družstev, proto konečné schéma určí pořadatel až na místě. Každé družstvo si zvolí kapitánku/kapitána, která/ý bude komunikovat s organizátorem (rozhodčí/m), případně hlásit výsledky a kontrolovat jejich řádné zapsání. O zvolení strany a práva výkopu míče rozhodují kapitánky/kapitáni ve vzájemném souboji kámen, nůžky, papír (platí první vítězství) = vítěz určuje zda chce míč či stranu a nahlásí stav rozhodčí/mu. Bude se hrát 2 x 6 minut s přestávkou 3 minuty.O vítězi rozhoduje počet branek. Za vítězství jsou 3body, za remízu 1bod za prohru 0bodů. Ostatní pravidla jsou přibližně stejná jako v malé kopané a záleží na vzájemné domluvě kapitánek/kapitánů o domluvených pravidlech musí být informována/informován rozhodčí. Při zápase vždy platí výrok rozhodčí/rozhodčího.

Na tyto tři sporty je nutno vyplnit přihlášku, kterou je nutno poslat do 5. 5. 2010 na tuto emailovou adresu sport@elnadruhou.cz

Přihlášku naleznete ZDE

DOPROVODNÝ PROGRAM - NESOUTĚŽNÍ

Pravidla pro basket
Tato pravidla jsou na dohodě hráček/hráčů a patří k volné, nesoutěžní disciplíně do celkového hodnocení se bude započítávat pouze vítězství jedné hráčky/hráče z jednoho družstva. Vítězství bude ohodnoceno 1bodem a to pouze jedenkrát pro jedno družstvo. Výsledek musí být nahlášen kapitánkou/kapitánem družstva organizátorům a řádně zapsán. Basketu se může zúčastnit i více hráček/hráčů z jednoho družstva i nepřihlášení jednotlivci, jelikož spadá do volné disciplíny, avšak bez nároku na cenu.

 Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168