Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet

7. ročník 2011  »  Festivalové sporty

Zde naleznete informace, pravidla a přihlášku pro sporty, které jsou v rámci Otevřeného lesbického festivalu eLnadruhou v roce 2011. Přihlášku je nutné odevzdat/zaslat do 15. 5. 2011.

Pravidla turnaje o putovní pohár ve STOLNÍM FOTBALE
(tento turnaj bude probíhat v hudebním clubu VAGON - je nutné vyplnit přihlášku)


Turnaje se účastní dvoučlenná družstva (jedna + jedna, nebo jedna + jeden) ve dvou skupinách, při čemž ve skupině se utká každý s každým na dva vítězné zápasy končící dosažením 6 gólů jedním ze soupeřů.
Do finálové skupiny postupují první 4 družstva z každé skupiny. Pořadí ve skupině určuje počet vítězství, při stejném počtu vítězství rozhoduje menší počet prohraných utkání, při stejném počtu vítězství a stejném počtu prohraných zápasů rozhoduje vzájemné utkání.


Pravidla ve VOLEJBALOVÉM turnaji pro festival L2
Koná se: víceúčelové hřiště MASNÁ, vchod z ulice Malá Štuparská, Praha 1,
(METRO B - Nám. Republiky, TRAM zastávka Dlouhá třída)
Zajistili jsme pro Vás točené pivo, kofolu a k jídlu budou steaky a klobásy po celý den akce.
Turnaje se účastní šestičlenná družstva, při čemž se utká každé s každým. Složení družstev: počet mužů nesmí být v týmu větší než počet žen. Záleží na počtu přihlášených družstev, proto konečné schéma určí pořadatel až na místě. Každé družstvo by si mělo zvolit kapitánku/kapitána, který bude komunikovat s organizátorem(rozhodčí/m), hlásit výsledky a kontrolovat jejich řádné zapsání.Bude se hrát na 2 vítězné sety do 15-ti bodů při čemž rozdíl musí být o dva míče např.při stavu 15:13 je zápas ukončen(třetí, rozhodující set se též hraje do 15-ti bodů). Za každý vyhraný set získá družstvo 1 bod (= když zápas skončí 2:1, vítězové mají 2 body, poražení 1 bod). O zvolení strany a práva prvního míče rozhodují kapitánky/kapitáni ve vzájemném souboji kámen, nůžky, papír (platí první vítězství) = vítěz určuje zda chce míč či stranu a kdo bude počítat výsledky vzájemného boje. Ostatní pravidla jsou na vzájemné dohodě v přítomnosti rozhodčího platí vždy jeho výrok.

Pravidla ve FOTBALOVÉM turnaji pro festival L2

Turnaje se účastní šestičlenná družstva 5 + 1, při čemž se utká každé s každým. Složení družstev: počet mužů nesmí být v týmu větší než počet žen. Též záleží na počtu přihlášených družstev, proto konečné schéma určí pořadatel až na místě. Každé družstvo si zvolí kapitánku/kapitána, která/ý bude komunikovat s organizátorem (rozhodčí/m), případně hlásit výsledky a kontrolovat jejich řádné zapsání. O zvolení strany a práva výkopu míče rozhodují kapitánky/kapitáni ve vzájemném souboji kámen, nůžky, papír (platí první vítězství) = vítěz určuje zda chce míč či stranu a nahlásí stav rozhodčí/mu. Bude se hrát 2 x 6 minut s přestávkou 3 minuty.O vítězi rozhoduje počet branek. Za vítězství jsou 3body, za remízu 1bod za prohru 0bodů. Ostatní pravidla jsou přibližně stejná jako v malé kopané a záleží na vzájemné domluvě kapitánek/kapitánů o domluvených pravidlech musí být informována/informován rozhodčí. Při zápase vždy platí výrok rozhodčí/rozhodčího.

Na tyto tři sporty je nutno vyplnit přihlášku, kterou je nutno poslat do 5. 5. 2011 na tuto emailovou adresu sport@elnadruhou.cz

Přihlášku naleznete ZDE

DOPROVODNÝ PROGRAM - NESOUTĚŽNÍ

Pravidla pro basket
Tato pravidla jsou na dohodě hráček/hráčů a patří k volné, nesoutěžní disciplíně do celkového hodnocení se bude započítávat pouze vítězství jedné hráčky/hráče z jednoho družstva. Vítězství bude ohodnoceno 1bodem a to pouze jedenkrát pro jedno družstvo. Výsledek musí být nahlášen kapitánkou/kapitánem družstva organizátorům a řádně zapsán. Basketu se může zúčastnit i více hráček/hráčů z jednoho družstva i nepřihlášení jednotlivci, jelikož spadá do volné disciplíny, avšak bez nároku na cenu.

 Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168