Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 10. 2014   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


29.8.2008 DECADANCE – HELL OR HEAVEN proběhne v pátek 24. 10. 2008 od 20.30 bude prostor otevřen, v 21.00 se začne a konec organizátoři plánují na sedmou hodinu ráno. DECADANCE bude v Incheba Aréna – Malá sportovní hala, Praha 7, Výstaviště.

Hrát Vám budou Djs: Chris Cox (USA), Michael Burian (CZ) + houslista Michael Hejč (s vystoupením připraveným exkluzivně pro Decadance), Micky Friedmann (D), Tommy Rogers (CZ), Henriette (CZ), live vocals Mr. Peyton (USA), Chill Out Dj. Jade (Libanon)
Live VJ mix – Dílna film , Decadance hot dancers, speciální dekorace, Chill out zóna HELL´S KITCHEN BY AMICA – libanonské lahůdky, pekelné koktejly, originální design by Fadi Saliba, CYBER DOG zóna – virtuální hry, boutique, bar, VIP in HEAVEN – pro majitele vip vstupenek welcome drink a cattering, vip warm up v restauraci NOI s welcome drinkem a předkrmem, vstup do vip zóny.

Vstupenky v předprodeji u Ticketstream a Ticketportal. 290,00 Kč + poplatky do 24.9., 390,00 Kč + poplatky do 23.10., 490,00 na místě.
VIP vstupenky 790,00 Kč + poplatky do 24.9., 890,00 Kč + poplatky do 23.10., 990,00 Kč na místě.


Tisková zpráva k DECADANCE – HELL OR HEAVEN ze dne 28. 9. 2008

Decadance pokračuje po velmi příznivých ohlasech v dalším budování své pozice na domácí taneční mapě. Novým útočištěm se stane na nějakou dobu pražské Výstaviště - Incheba Aréna ( dříve Malá sportovní hala), poprvé v pátek dne 24. října 2008. Už samotné téma této edice – HELL OR HEAVEN – nasvědčuje, že se mohou návštěvníci těšit na zajímavé a překvapivé dekorace i pojetí celého prostoru a slibuje jistě mnoho vizuálních zážitků po celou dobu trvání akce.
Lahůdkou pro všechny tancechtivé návštěvníky ovšem bezesporu bude opět velmi zábavně taneční line-up, kterému vévodí hlavní headliner Chris Cox z USA. Českému publiku není tento showman úplně neznámý, již dvakrát totiž vyprodal pražskou Meccu. Chris Cox je dvojnásobný vítěz ceny Remixer Of The Year na International Dance Music Awards v Miami, je oficiálním remixérem Madonny, v roce 2004 byl nominován na Grammy a je držitelem řady dalších prestižních ocenění v oblasti taneční hudby. Do tanečního kabátu oblékl globální hity hvězd jakými jsou : Whitney Houston, Christina Aquillera, Cher, Anastacia, Kelly Osbourne apod. Svými sety dokáže vždy publikum uchvátit a přivést do varu a pokaždé vybalí nějaké nečekané překvapení.
Druhým headlinerem akce bude stálice české taneční hudby, domácí jednička a jednoznačná záruka kvality Michael Burian se svým dvouhodinovým setem, jehož součástí bude i vystoupení společně s mladým houslistou Michaelem Hejčem. Na Decadance předvedou číslo, které si připraví exkluzivně jen pro tuto příležitost. Jejich společné vystoupení na poslední Sensation nebo nedávno na Summer of Love patřilo pokaždé k vrcholům večera. Třetí hvězdou této edice bude v současnosti jeden z nejžádanějších Dj´s na světových gay eventech – Micky Friedmann, který v létě přivedl v Barceloně na Love Ball k extázi sedmitisícový dav lidí. Aby toho nebylo málo, přiletí do Prahy ještě americký zpěvák Mr. Peyton, jehož andělsko-ďábelský hlas nenechá v klidu zřejmě nikoho z návštěvníků Decadance. Živě vystoupí s Chrisem Coxem a s Mickym Friedmannem. Jeho vokál je doslova elektrizující a některé jeho songy určitě znáte z rádií. Tuto hvězdnou sestavu doplní ještě domácí stálice Dj´s Tommy Rogers a Henriette. Jednotliví DJ´s budou vždy členy andělského nebo ďábelského týmu, k nim přibudou tanečníci, dekorace a další efekty. Nezvyklou ozdobou této akce bude nepochybně speciální design chill out zóny podle návrhu Fadiho Saliby, libanonského umělce žijícího v Praze s exkluzivním DJ Jadem, rezidentem bejrútského klubu Basement v režii generálního partnera akce, firmy Amica. Lze se proto těšit na nezapomenutelný večer a noc ve znamení souboje pekla a nebe. Těšit se lze ale i na další vychytávky, které pořadatelé budou postupně vypouštět do světa.

Perličkou je ale jednoznačně oznámení, že následný díl Decadance po říjnovém termínu je stanoven na 31. 12. 2008. V tuto chvíli jsou již potvrzena tato jména : Dj Connie Casserole z USA, Dj Giangi Cappai z Itálie a zvučná česká jména Lay Dee Jane, Dan Cooley a Texx. Nejen Praha, ale i zbytek republiky, se tak mohou těšit na opravdu rozjetý silvestrovský mejdan. Vstupenky na oba termíny jsou již v prodeji, v případě volby obou termínů je v nabídce balíček za zvýhodněnou cenu.

Více informací na www.decadance.cz
Vstup pouze od 18ti let. Official VIP warm up party – Restaurace NOI od 19.00 s osobním setkáním s Dj´s Chris Cox, Micky Friedmann, Pepton, welcome drink, předkrm – jen pro držitele VIP vstupenky.

Official after party – Club VALENTINO – od 06.00, odvoz mikrobusy od haly zajištěn.