Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


10.11.2008 Přijďte oslavit Vánoce sportem, setkáním u stromečku, kabaretem i diskotékou v sobotu 13. 12. 2008 začínáme od 8.30 registrací hráčů.

Vánoční turnaj a večírek jsou soukromou akcí klubu Pratety Praha. Zváni jsou všichni, členové i nečlenové, nicméně z několika důvodů jsou stanovena pravidla pro účast na večerní party. Jednak nejsme nafukovací, takže jsme limitováni počtem míst, a jednak bychom rádi zamezili přístupu tzv. „turistům“, tedy lidem, kteří někam přijdou jen proto, že se „tam něco děje“ aniž by v tom hledali nějak hlubší význam. Jinými slovy: přijď mezi nás, sportuj s námi, potkej se s novými lidmi a pak s námi večer společně oslavuj. Pokud chceš přijít jen „na čumendu“, je nám líto. Děkujeme za pochopení. Výjimka se uděluje pouze výborem klubu pozvaným V.I.P. hostům a spřáteleným klubům.

- registrace v sobotu ráno (pokud nejsi členem klubu, dej nám, prosím, dopředu přes náš klubový mail vědět, že přijdeš, ať máme přehled, kolik bude třeba objednat večeří).

- vstupné je 100,- Kč (platíme nájem prostor, energii, v ceně je zahrnuta večeře, přípitek i vstup na party)
- vezmi s sebou jeden univerzální vánoční dárek – při posezení u stromečku si ho vylosuje některý z účastníků a i Ty si na oplátku jeden dárek odneseš

- každý z účastníků si během dne i večera může přivést max. 1 hosta (který, pokud se bude chtít zúčastnit večeře či show, bude potřebovat platnou vstupenku).

- nezáleží na výkonnosti, chceme se bavit a slavit Vánoce a vše co se nám letos povedlo!

Více informací o této úžasné akci naleznete ZDE.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168