Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Rainbow spring 2009 se bliží

22.2.2009 Blíží se termín mezinárodniho turnaje Pražské duhové jaro 2009 nebo chceteli raději Rainbow spring 2009, které se koná první víkend v květnu a pořádají ho PRATETY. Hrát se bude v sobotu 2. 5. 2009, startovné pro tuzemské sportovce je 200 Kč.

Přijedou i hosté ze zahraničí, už několik holek a kluků je přihlášených. Zahraniční sportovce organizátoři ubytují, jak je zvykem u těchto turnajů, v soukromí u tuzemských sportovců. 

Níže je uveden odkaz na formulář na přihlášení a to pouze na stolní tenis, volejbal je už plně obsazen. Případní zájemci prosím vyplňte formulář a zašlete do 20. dubna na mail:

pratety(zavináč)seznam.cz 
 
Ve formuláři prosím uveďte kolik můžete případně ubytovat zahraničních sportovců. Pokud ubytujete
rovnou dva, máte bezplatný vstup na úžasný brunch, který by se měl konat na břehu Vltavy s pěkným výhledem. Co se týče ubytovaní, stačí jakékoliv lůžko či gauč a možnost osobní hygieny - žádný luxus se neočekává. Holky ubytujeme u holek, kluky u kluků (nechce-li někdo jinak). Poznáte nové
přátele, u kterých pak můžete zase pobýt na návštěvě vy. Pomůžete organizaci mezinárodního turnaje, který pořádá neziskový sportovní oddíl Pratety. 

Na tomto turnaji je každý vítán! 
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168