Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Může se dostat gay do sněmovny?

22.8.2009 Věděli jste, že Mgr. Jiří Hromada kandiduje za stranu Zelených do Poslanecké sněmovny ČR jako nezávislý kandidát? Jste o tom dostatečně informováni? Víte v čem nám (LGBTIQ komunitě) může být tato kandidatura nápomocná?

Půjdete k volbám? Určitě existuje mnoho dalších zajímavých otázek, které Vás zajímají. Teď máte jedinečnou možnost se přímo zeptat té kompetentní osoby. Ptáte se kdo jí je? No, kdo jiný než dlouholetý aktivista, herec, politik prosazující zájmy LGBTIQ komunity Mgr. Jiří Hromada, který kandiduje jako nezávislý kandidát do Poslanecké sněmovny ČR a nabízí se k odpovězení všech Vašich otázek.
Jak to bude fungovat?
Zašlete nám své dotazy pro Mgr. Jiřího Hromadu na mail: info@elnadruhou.cz my je budeme pečlivě shromažďovat a každý pátek je Jiřímu Hromadovi předáme. Tentýž víkend uveřejníme jak Vaše dotazy tak i odpovědi.
Máte tak možnost se ptát svého vlastního politika co chce konkrétně udělat pro lesbickou a bisexuální společnost a jak toho chce dosáhnout.
Jsme nepolitické občanské sdružení, ale cítíme za svou povinnost vás v těchto věcech informovat a umožnit vám ovlivnit svou budoucnost.

Vaše dotazy budeme předávat 28. srpna.Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168