Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Mezipatra hledají DRAG STAR!

23.8.2009 Umíte lépe chodit v šatech, maskách a konvencích "opačného" pohlaví a chcete se naučit vystupovat před publikem? Využijte možnost na festivalu Mezipatra soutěžit o titul Drag King / Drag Queen 2009.

SOUTĚŽ NATÁČÍ ČESKÁ TELEVIZE PRO POŘAD Q

Organizátoři filmového festivalu Mezipatra hledají odvážné lidi, kteří se chtějí zúčastnit první veřejně vyhlášené české soutěže o titul Drag King / Drag Queen 2009. Stačí se do 25. 8. závazně přihlásit na adresu drag@mezipatra.cz
Vybraní účastníci a účastnice klání projdou celodenním workshopem, během kterého je zkušení performeři naučí tipy a triky, jak se úspěšně stylizovat do ženy či muže či čehokoliv mezi tím. Akce bude probíhat v rámci festivalu Mezipatra. Podle počtu zájemců proběhne první výběrové kolo soutěže v Praze a v Brně. Finále soutěže proběhne 31. 10. 2009 na festivalové party Mezipater v brněnském klubu Fléda v Brně.

Soutěžící bude hodnotit odborná porota sestavená z významných osobností české kultury. Soutěž bude sestávat z několika disciplín. 

CENOU PRO DRAG STAR BUDE NAFOCENÍ PROFI PHOTO BOOKU. 

Hlaste se na drag@mezipatra.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript.
Více informací získáte ZDE.Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168