Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Vyfoťte svého mazlíčka

9.11.2009 Organizátorky festivalu eLnadruhou vyzývají všechny ty, kteří mají doma svého mazlíčka, aby ho vyfotili a zaslali na adresu eLnadruhou. Ať je Váš mazlík kočka, pes, had, křeček, želva, kůň nebo člověk.

Je to jedno. Jde o to vyfotit, napsat popisek a zaslat v elektronické podobě na info@elnadruhou.cz , nebo zaslat poštou na CD na adresu sdružení eLnadruhou o. s., Čerpadlová 9, Praha 9, 190 00. Fotografie musí být v rozlišení 300 dpi při velikosti 100 %. Tzn. že pokud má být fotka přes celou A3, musí meřit jako A3 (297 x 420 mm / 300 dpi a raději o kousek větší, kvůli spadávce, zhruba 0,5 cm z každé strany, aby se to mohlo dobře ořezat při zachování formátu).

31. března 2010 se vybere 9 nejlepších fotografií, které se vytisknou na formát A3 a vystaví se v Café Therapy v rámci zahajovací vernisáže při příležitosti 6. ročníku eLnadruhou - NEJEN lesbický kulturní festival. Je to jedinečná příležitost jak veřejně ukázat svýma vlastníma očima Vašeho mazlíčka.

Pro bližší informace si můžete napsat na info@elnadruhou.czFatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168