Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 10. 2014   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Duhová vlna na internetovém Rádiu R!

1.11.2009 Duhová vlna je teplý měsíčník na internetovém Rádiu R, který se vysílá každou první neděli v měsíci vždy v 19.00 h do 20.00 h.

Na co se můžete těšit? Rozhovory, ankety, community news, pozvánky a komentáře k věcem, které hýbou queer světem, a samozřejmě skvělá hudba. A také oblíbená moderátorská dvojka Andy Jochman... a Vláďa Seifert.

Poslouchejte Duhovou vlnu na internetovém Rádiu R již tuto neděli 1.11.2009 od 19.00 h do 20.00 h.

Pokud se chcete podílet na vysílání (umět nemusíte nic, vše se naučíte), kontaktujte nás e-mailem nebo přijďte na týmové schůzky Queer parade do Marcus Gallery.

Pište na náš snadno zapamatovatelný email: duhova.vlna(zavináč)email.cz


O Rádiu R - studentském rádiu Masarykovy univerzity v Brně

Rádio R je internetová stanice, která chce rozvířit vody českého rozhlasového rybníčku. Mezi mnoha komerčními rádii, veřejnoprávními stanicemi Českého rozhlasu a specificky hudebně zaměřenými internetovými rádii, je Rádio R tak trochu netypickou rybkou. Chyťte si jí na háček!

Otevřené rádio

Rádio R vyplňuje prázdné místo v českém rozhlasovém a internetovém prostoru. S typickými českými stanicemi toho totiž nemá mnoho společného, nezajímají ho zákony trhu ani finanční zisk. Rádio R je nekomerční – neorientuje se na reklamu ani vysokou poslechovost. Není důležité, kolik posluchačů ho má právě naladěné, ale jací jsou, co chtějí a kam směřují. Protože za nimi má namířeno i Rádio R – do hudebních klubů, na kulturní i sportovní akce, mezi mladé hudební kapely, do školy, do práce, mezi příslušníky menšin, do tajů cizích jazyků a jiných kultur.

Studenti na Rádiu R
Rádio R je především studentské. Nadšený tým studentů podporovaný Masarykovou univerzitou stojí za vším, co vám Rádio R servíruje – od hudebních playlistů až po netradiční pořady, kterými chceme podporovat i menšinové rozhlasové žánry. Studentskou stanici ovšem nemusejí poslouchat jen studenti, ale i jejich rodiče a prarodiče, tety a strýčci, zaměstnaní i nezaměstnaní, velcí i malí, samotáři i lvi salónů… zkrátka všichni, které nebaví poslouchat maximum hitů prokládaných bloky reklamy a průpovídkami užvaněných moderátorů.

Se svými posluchači si chce Rádio R vytvořit přátelský vztah založený otevřené komunikaci a vzájemné inspiraci. Protože jenom nároční posluchači mohou vysílání posunout dál a pomoci zlepšovat jeho kvalitu.

Zdroj: Rádio R, Queer parade