Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet


25.1.2010 Dnes byla oficiálně představena na tiskové konferenci příručka pro učitelky a učitele ZŠ a SŠ s názvem HOMOFOBIE V ŽÁKOVSKÝCH KOLEKTIVECH, kterou si Vám dovolujeme touto cestou představit.

Jako členi výboru pro sexuální menšiny jsme obdrželi příručku s názvem HOMOFOBIE v žákovských kolektivech, která má sloužit jako pracovní pomůcka při výuce na základních a středních školách. Je to doplňkový výukový materiál, který bude přímo distribuován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy jak nám potvrdila kolegyně z výboru Klára Laurenčíková.

Homofobní obtěžování a šikana na základních a středních školách - jak se projevuje a jak se proti ní bránit, to byl hlavní úkol autorů kterými jsou Irena Smetáčková a Richard Braun.

Pokud jste učitelé, žáci, nebo snad jen zájemci o tuto literaturu (problematiku) nabízíme Vám příručku ke stažení na tomto odkazu Z D E.
Dejte nám prosím zpětnou vazbu! Pokud naleznete nějaké nedostatky či budete mít připomínky k této příručce HOMOFOBIE v žákovských kolektivech, tak nám je prosím sdělte na info@elnadruhou.cz a my je za Vás předáme přímo autorům.

Vaše názory jsou pro nás velmi důležité a napomáhají nám zlepšovat naši budoucnost, moc Vám děkujeme.
L2Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168