Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Colourplanet se ozval!

15.2.2010 Díky COLOURPLANET, který se nebál projevit nesouhlas s pani ing. Michaelou Šojdrovou se možná komunita začne bránit proti homofobní společnosti.

Tvrdě za svá práva se mají chuť bránit Janis Sidovský a Pavel Vítek, kterým rozhodně homofobní jednání pani poslankyně nedělá dobře.
Pánové díky za vaše názory a snad tímto vyburcujete i ostatní z LGBTIQ komunity a konečně se podaří i ostatním svobodně projevit svůj názor a nebudou jen nečinně přihlížet jak je válcují homofobní názory našich spoluobčanů a také přiloží ruku k dílu.

"VZKAZ pro paní poslankyni Šojdrovou: nesouhlasíme s Vašimi názory na gay minoritu a možnost adopce dětí stejnopohlavními páry. Jsme právoplatní občané České republiky, platíme stejné daně jako ostatní spoluobčané a neznáme důvod, proč bychom měli být znevýhodněni. Gayi jsme se nestali díky špatné stravě, ale z boží vůle. Zdraví Janis Sidovský a Pavel Vítek"

Více na ColourplanetFatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168