Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 10. 2014   aktualizace
Podpořili nás

Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


20.2.2010 DOBRÝ DEN, OSLOVUJEME VÁS S ŽÁDOSTÍ O SPOLUPRÁCI NA DRUHÉ FÁZI SBĚRU DAT DO VÝZKUMU – DĚTI Z HOMOPARENTÁLNÍCH RODIN.

VZHLEDEM KE VZRŮSTAJÍCÍMU POČTU DĚTÍ VYRŮSTAJÍCÍCH V HOMOPARENTÁLNÍCH RODINÁCH (RODINÁCH S LESBICKÝMI MATKAMI A OTCI GAYI) V ČESKÉ REPUBLICE,
CHCEME TUTO PROBLEMATIKU BLÍŽE PROZKOUMAT. CÍLEM STUDIE JE POCHOPIT A POPSAT SPECIFIKA HOMOPARENTÁLNÍCH RODIN Z POHLEDU DĚTÍ. V DRUHÉ FÁZI VÝZKUMU HLEDÁME DĚTI VYRŮSTAJÍCÍ S LESBICKÝM NEBO GAY PÁREM VE VĚKU 5-15 LET. VÝZKUM SPOČÍVÁ V OSOBNÍM SETKÁNÍ RODINY S VÝZKUMNICÍ.
SETKÁNÍ PROBÍHAJÍ VE DVOU FÁZÍCH. PRVNÍ ČÁST JE ZALOŽENA NA POLO STRUKTUROVANÉM ROZHOVORU S RODIČI. V DRUHÉ ČÁSTI PRACUJE VÝZKUMNICE S DÍTĚTEM - SOUČÁSTÍ JE ROZHOVOR, POZOROVÁNÍ A PROJEKTIVNÍ TECHNIKY (KRESBA, HRA) S OHLEDEM NA VĚK A SCHOPNOSTI DÍTĚTE. O TÉMATECH ROZHOVORU S DÍTĚTEM BUDOU RODIČE PŘEDEM INFORMOVÁNI A MOHOU SE K NIM VYJÁDŘIT, POPŘÍPADĚ JE PO DOHODĚ S VÝZKUMNICÍ UPRAVIT. RODINÁM, KTERÉ SE STUDIE ZÚČASTNÍ ZARUČUJEME PLNOU ANONYMITU.
POKUD JSTE OCHOTNI SE VÝZKUMU ZÚČASTNIT, KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM NA NÍŽE UVEDENÉM TELEFONNÍM ČÍSLE NEBO E-MAILU. STEJNĚ TAK V PŘÍPADĚ JAKÉHOKOLIV DOTAZU.

MGR. ANNA SEDLÁČKOVÁ – PSYCHOLOG
TEL. 775 382 030
L-RODINY@EMAIL.CZ

WWW.L-RODINY.CZ  - podrobnější info. a částečné výsledky první fáze výzkumu