Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 10. 2014   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Oznámení - Odchod tiskové mluvčí Andrey Vašákové z eLnadruhou, o. s.

18.5.2010 Prostřednictvím této zprávy bychom vás chtěli informovat o odchodu Andrey Vašákové z pozice tiskové mluvčí. O tomto odchodu bylo rozhodnuto v úterý 18. května 2010, a to na základě svobodného rozhodnutí A. Vašákové.

 
Vzkaz Andrey Vašákové příznivcům nejen eLnadruhou (dále jen L2), ale také příznivcům LGBT komunity:
 
"Do funkce tiskové mluvčí jsem oficiálně nastoupila dne 9. března 2009. Za tu dobu, která až do dnešního dne uplynula, jsem se díky L2 naučila spoustu věcí, poznala spoustu zajímavých lidí a pronikla do dosud mně uzavřené společenské sféry. Za tuto možnost, kterou mi L2 poskytlo, bych chtěla poděkovat nejen této organizaci, ale hlavně Tereze Mikšaníkové, předsedkyni sdružení, která mě do svého týmu přijala. Vážím si aktivit, kterými L2 podporuje českou LGBT komunitu a jsem ráda, že jsem se mohla na jejich realizaci podílet. Na druhou stranu však také musím uvést to, že jsem se zcela neztotožnila se způsobem, jakým je tato organizace vedena. Na základě této své nespokojenosti jsem se k dnešnímu dni rozhodla opustit občanské sdružení eLnadruhou.
 
Nejen eLnadruhou, ale také jeho hlavní organizátorce, Tereze Mikšaníkové, bych chtěla tímto ještě jednou poděkovat a do dalších let popřát mnoho úspěchů".
 
S díky za spolupráci
 
Andrea Vašáková
andrea.vasakova@centrum.cz