Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


19.5.2010 Freedom Night proběhne v pátek 21. 5. 2010 v klubu Friends, Bartolomějská 11, Praha 1.

Freedom Night není přítelkyní rozchodů, ale naopak, proto ignorujme současné rozdělení našich států a užijme si pořádnou ČESKOSLOVENSKOU noc jak se patří. DJ Henriette a QJ Sparkling jsou opět v plné síle - připraveny vydat ze sebe vše, abyste právě vy zazářily na další nezapomenutelné noci plné žen, dam, slečen a královen noci. A právě jedna z vás královen vyhraje lístky na koncert skupiny Gossip na 26. června do SaSaZu, na jejichž počest bude červnová Freedom Night. Pro ty, co nebudou mít takové štěstí, budou zlevněné lístky v prodeji za šest stovek.

Za 100 Kč vstupného vás čeká noc plná šílenství se speciálními drinky v akci a videoprojekcí těch největších československých hitů, které jste tak milovaly a milujete. Freedom Night Team je ready na májovou párty! Oficiální jazyky večera jsou čeština, slovenština.

Fotky z poslední party ZDE.


Gossip Freedom Night bude 18. 6. 2010Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168