Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 10. 2014   aktualizace
Podpořili nás

Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Výsledky festivalu a INFO

21.5.2010 V této aktualitě Vám přinášíme informace o výsledcích z 6. ročníku eLnadruhou - NEJEN lesbický kulturní festival, který proběhl v Praze ve dnech od 13. do 17. května a INFO o zítřejším QP Bratislava 2010.

Výsledky z Turnaje ve stolním fotbale i ze Sportovního odpoledne naleznete ZDE, nebo v sekci Festival-Festivalové sporty.

Všem zúčastněným děkujeme a výherkyním ještě jednou GRATULUJEME!

Rádi bychom poděkovali za celkem 82 ks vyplněných dotazníků, které podrobně probereme a snad nám pomohou při realizaci 7. ročníku v roce 2011. Děkujeme!

Též bychom chtěli informovat, že fotografie z 6. ročníku eLnadruhou - NEJEN lesbický kulturní festival, jsou uveřejněny v sekci FOTOGALERIE, která je rozdělena na jednotlivé dny festivalu.

Moc, moc bychom chtěly poděkovat všem těm, kteří nás finančně podpořili přímo na festivalu do naší papírové krabice, protože i když někdo házel drobné a někdo papírové peníze, tak všechny jsou zapotřebí. Vybralo se přes tisíc korun (přesná částka bude zveřejněna v sekci Jak nás podpořit?).

DĚKUJEME MNOHOKRÁT!!

Také se nám blíží Queer Pride Bratislava 2010, tak přinášíme aktuální ceny vlaku: zpáteční jízdenka (tedy Praha-Bratislava-Praha) je za 921,-Kč, pokud by jelo 5lidí cena se dostane na 750,-Kč. Více k odjezdu a k celé akci naleznete ZDE.