Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Duhový most dnes na ČT2

7.6.2010 dnes ve 22.55 hodin v pořadu Q na ČT2 můžete vidět díl s názvem Duhový most, který je věnován okolnostem a atmosféře kolem pořádání prvního slovenského "pride", Dúhového pochodu, který se koncem května 2010 uskutečnil v Bratislvě.

Pohovoříme s restauratérem a barmany o situaci gay podniků na Slovensku. Povídat se bude o strachu, ale i o tom, proč v slovenském hlavním městě dodnes nenajdete moc teplých podniků.
Účinkují: Mifo, Štefan Pullman, Martin Smolen

Rozhovor s herci o představení Pokušenie, a ovšem i chystaném Duhovém Pridu.
Účinkují: Štefan Richtárech, Judita Hansman

O projektu „Som hot dog“, i o tom, proč jeho hlavní představitel nesouhlasí s pořádáním duhového pochodu a proč si myslí, že gayům na Slovensku vlastně nic nechybí a není proto důvod k nějakým manifestacím.
Účinkuje: Viktor Horjan

O diskriminaci na Slovensku si promluvíme s učitelem Ľubomíre Tancerem.

Pořadatelka pochodu Duhový pride Romana Schlesinger nás zasvětí do toho, jak celý nápad uspořádat pochod v Bratislavě vzniknul a jak se vyvíjel.

Mimo to v pořadu promluví herečka Kristína Farkašová, poslankyně Evropského parlamentu Ulrike Lunace, předseda slovenské Iniciativy Inakosť Július Kolenič, spisovatel Michal Hvorecký, zástupce Amnesty International Adrien Balasz, rómský aktivista Nikollatess al ta Viass, nebo LGBT aktivistka Hana Fábry.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168