Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Žádost o pomoc

31.8.2010 se na nás obrátila studentka 3. ročníku Západočeské univerzity obor sociální a kulturní antropologie, která potřebuje naši pomoc pro dokončení své bakalářské práce.

Jmenuji se Klára Bednářová, studuji ve třetím ročníku na Západočeské univerzitě obor sociální a kulturní antropologie. V současné době pracuji na své bakalářské práci, která se zaměřuje na průběh coming outu, jak jedinci vnímali svoji "novou" identitu a jak je vnímalo jejich okolí.

Stěžejní pilíř mé práce se opírá o rozhovory s homosexuálními jedinci. Hledám respondentky pro svou bakalářskou práci.

Jednalo by se přibližně o hodinový rozhovor, který by se týkal vlastního uvědomění si své homosexuální identity a vystoupení s ní na veřejnost. Pro respondenty zaručuji absolutní anonymitu, nikde nebude uvedeno jejich jméno ani jiné identifikační znaky. Získané informace použiju výhradně pro vypracování bakalářské práce.

Prosím kontatkujte studentku na tomto e-mailu: bednarova.kl@gmail.com

L2 Vám děkuje, že nám i Vám pomáháte.Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168