Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 10. 2014   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Univerzitní sdružení Charlie pořádá V!ZIBLE párty

9.2.2011 Velkolepá queer párty pro všechny smysly oživí již v sobotu 19.2. pražský klub Friends. Unikátním večerem provede Daniel Kupšovský. Viceprezident Charlie pokřtí sborník V!Z- odborné texty o (queer) kultuře, reprezentaci, vizualitě.

Nebude chybět ani facepainting, ani soutěže o atraktivní ceny. Taneční scénu zastoupí talentovaný DJ Diva NOXX.

V sobotu 19. 2. v 21hodin se rozpoutá v klubu Friends k příležitosti vydání sborníku V!Z i zakončení zkouškového období a počátku nového semestru Queer párty Univerzity Karlovy – V!ZIBLE párty, párty ve znamení viditelnosti, ve stylu glam, masky, make-up. Tato jedinečná událost dáva obrovský prostor k sebeprezentaci, k realizaci skrytých myšlenek, dovoluje projevit se v plné kráse.
Prvních 30 návštěvníků v “masce” obdrží welcome drink zcela zdarma.
Na párty jako moderátor vystoupí Daniel Kupšovský. Ke své popularitě se vypracoval především realizací magazínu Q na ČT a také díky dobročinnému projektu Art for life, který si právem zasloužil cenu Poklona Colourplanet.

V průběhu večera viceprezident Charlie Ladislav Zikmund-Lender slavnostně pokřtí sborník V!Z – texty o (queer) kultuře, reprezentaci, vizualitě.
“Sborník odborných textů představuje především kulturní pohled na queer tématiku, nejrůznější vědní obory od filmových studií přes vizuální studia po dějiny umění optikou gay a lesbických přístupů. Jakým způsobem jsou nebo byly queer osoby zobrazovány v televizi, filmu, literatuře a výtvarném umění. Sborník obsahuje především recenzované texty, které jsou opatřeny anglickými anotacemi, klíčovými slovy a medailonky autorů.” upřesňuje Ladislav Zikmund-Lender, jeden z autorů.

Na párty bude možno si tento sborník za sympatickou cenu 50,- Kč zakoupit.
Do Friends mimořádně zavítá i profesionál v malování na obličej. Kreativita a skvělá tvůrčí fantazie zkušeného „face-paintera“ bude příjemným zpestřením večera i nezapomenutelným zážitkem, bezesporu potěší spoustu zúčastněných.

Součastí bohatého programu bude rovněž soutěž v maskách o hodnotné dárky od Gaystore.cz pro ženy i muže.
O magickou atmosféru na tanečním parketu se od začátku až do konce postará energií sršící DJ Diva NOXX.

Celou akci pořádá občanské sdružení Charlie, jehož členy jsou především queer studenti, akademičtí pracovníci a absolventi Univerzity Karlovy.

Vstupné zdarma.