Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Proč, co a jak k festivalu L2

10.5.2011 Rádi bychom Vás informovali o změnách, novinkách a úpravách v programu Otevřeného lesbického festivalu eLnadruzhou, který proběhne v Praze už tento víkend 13. - 17. 5. 2011.

S potěšením Vám oznamujeme, že Gruzinské ženy v pořádku přistály v Praze a poctí nás svou účastí na zahájení festivalu, společně se Srbkami a ženou ze Slovenska.

Jelikož nás podpořila MČ Praha 1 možná nás poctí svou přítomností i samotný pan starosta, nebo jiná velvyslankyně/velvyslanec z městské části Praha 1.

Na zahájení se můžeme také těšit na letošního patrona Pavla Vítka, ale bohužel bez Marcely Březinové, která se nám omluvila a v pátek 13. 5. na zahájení festivalu se dozvíte proč.

Pavel Vítek

V letošním roce byl podpořen Hl. Městem Praha projekt Otevřený sportovní den o putovní pohár Best Group, který se bude odehrávat na víceúčelovém hřišti Masná na Praze 1 v neděli 15. 5. od 11.00 hodin a doufejme, že nám bude přát počasí, těšit se můžete na Duhovou pohádku, pečené maso, točené pivo, limo.

Plánované vypuštění lampionů ke dni boje proti HOMOFOBII se odehraje ve večerních hodinách po zakončení festivalu, které bude 17. 5. v Kině Atlas. Odtud se bude vyrážet k řece na ostrov Štvanice, kde vypustíme vodní svítící lekníny na řeku Vltavu.

S politováním Vám oznamujeme, že na MSAF se nepřihlásilo dostatek soutěžících, proto Vám pustíme jen jeden snímek a pro tento rok je soutěž bez vítěze. Je velká škoda, když komunita nedokáže využít nabízený prostor a nemá zájem svou tvorbu a LGBTIQ komunitu reprezentovat v ČR i v zahraničí.

Již brzy se těšíme na setkání s Vámi!

 

 

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168