Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Sportovně dětský den pro malé i velké a rodiče

26.6.2011 V rámci Queer Pride Praha občanské sdružení eLnadruhou bude pořádat Sportovně laděný dětský den, plný nových sportovních směrů a zážitků. To vše pod odborným vedením sportovní trenérky, která Vám může poradit co je pro Vás a Vaše dítě ve sportu vhodné.

Vstup na celou akci je zdarma, kdo chce, může nás podpořit na místě dobrovolným příspěvkem, který se uplatní na nové sportovní pomůcky.

Pod vedením odborné sportovní trenérky si můžete Vy i Vaše děti vyzkoušet nejrůznější atletická cvičení, hry a soutěže. Pro děti bude připraven hod oštěpem a míčkem, dětský tunel, prolézačky, skákání v pytli, spousty her a zábavy.

Na této akci se také budeme snažit společně vytvořit barevný obraz z otisku rukou všech přítomných na velkou roli papíru. Tuto akci nám umožnil Grafik shop, tak doufejme, že se nám společnou silou podaří vytvořit krásný obraz.

Akce se bude konat v blízkosti Mlíkárny, mapku naleznete ZDE.

Celá akce společně s piknikem proběhne v neděli 14. 8. 2011 od 14.00 - 17.00 hodin.

Registrovat se můžete na Facebookové stránce ZDE, nebo na e-mailu: terka@elnadruhou.cz, registrace nám pomůže vytvořit pro Vás i Vaše děti to nejlepší sportovní vyžití.

Kontakt na externí sportovní trenérku a přehled její kvalifikace naleznete na Facebookové stránce ZDE.Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168