Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Info k Prague Pride 2011

27.7.2011 eLnadruhou se aktivně účastní Prague Pride 2011, jak jste mohli už zaznamenat pořádáme dětský a sportovní den v neděli 14. srpna od 14.00 hodin. To zdaleka není jediná akce, kde budete moci L2 vidět.

V sobotu, kdy se chystá hlavní průvod Prahou budeme na JarmarQU na Střeleckém ostrově mít stánek, kde nás můžete navštívit a seznámit se s naším občanským sdružením, nebo nás přijít pozdravit, či jinak podpořit. Věřte, že je pro nás Vaše podpora velmi důležitá.

Cyhstáme se vyjít do průvodu a rádi bychom udělali formaci velkého tiskacího L v červených tričkách. Potřebujeme však Vaši pomoc, tak aby to vypadalo pěkně je zapotřebí dost lidí, prosíme Vás: přihlašte se nám a pomozte nám svou existencí k zviditelnění našich aktivit a občanského sdružení L2, které děláme především pro Vás/nás.

Hlaste se prosím do 10. 8. na mail terka@elnadruhou.cz ať můžeme zajistit dostatek červených triček a můžeme Vám napsat, kde se v sobotu sejdeme.

INFO O PRŮVODU NALEZNETE ZDE.

INFORMACE O PROGRAMU NALEZNETE ZDE.

JARMARQFatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168