Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Charlie dává o sobě vědět!

31.7.2011 Dne 12. 8. v 17:30 uspořádá queer sdružení Charlie ve studentském klubu K4 diskuzi na téma “Queer sdružení na VŠ: Praha, Brno – a co dál?”.

Kromě zástupců Charlie jsou na diskuzi pozvaní i zástupci a zástupkyně jiných sdružení (Gales z VŠE, Galibi z ČVUT) i aktivistky a aktivisté z Masarykovy univerzity v Brně. Diskuse se uskuteční v rámci doprovodného programu Prague Pride 2011 (www.praguepride.com).

Na co se můžeš těšit? Jednotliví reprezentanti a reprezentantky představí aktivity svých sdružení, své plány do budoucnosti, jistě se rozproudí živá debata o tom, co nás všechny spojuje a co naopak činí jedinečnými. Hostky a hosté z Brna nás seznámí se situací v jejich městě. Možná se taky dozvíme, proč je Praha v této oblasti o krok dál, i když je Brno tradičně silnější v aktivizmu.

Chceš se dozvědět, co tě čeká při nástupu na vysokou školu v Praze? Jaké jsou možnosti společenského vyžití, kde můžeš potkat nové lidi a zabavit se? Nebo si pohráváš s myšlenkou založit podobné sdružení na své škole a chceš se podívat, jak to funguje jinde?

Proto se určitě stav v pátek v 17:30 ve studentském klubu K4 v Celetné ulici 20 v Praze. Dej si Kofolu či pivko, podiskutuj a pak pokračuj na další skvělé akce, které tě v rámci pražské Pride čekají.

Charlie je queer sdružení, které působí na Univerzitě Karlově v Praze. Pořádá různé společenské akce – pravidelná setkání, pikniky, výlety, párty; publikuje literaturu s queer tematikou (V!Z, Ředkvičky), organizuje besedy na středních školách. Sdružení je otevřené všem mladým lidem, nejenom studentkám a studentům Karlovy univerzity. Nabízí široké možnosti zapojení se do mládežnického LGBTIQ aktivizmu. Více info na www.charlie.li

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168