Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Yerevan

24.10.2011 vysílání v úterý 25. října ve 23.33 hodin na ČT 2 bude patřit pořadu Q s názvem Jerevan. Jerevan, hlavní město Arménie, je magické a okouzlující.

Je to město fontán, plné orientálně laděné hudby, žijí tu vlídní lidé, obklopují vás sladké vůně, velkolepé stavby, obrovské bulváry, kavárny, obchody, parky, sochy a kouzelná zátiší. Jerevan rádi navštěvují Íránci a užívají si tady všechno to, co mají doma zakázáno. Módu, hudbu, alkohol, sex - a dokonce i muslimům zapovězené vepřové maso. Navštívili jsme Jerevan v srpnu, přesně na arménský Nový rok, který se tak slavil ve 40 stupňových vedrech. Jerevan je plný byznysu, života, architektury a lidí. A také mužů, kteří mají v této společnosti hlavní slovo. Ve všem. Ovšem jste-li rocker, punker, alternativec, nebo prostě cokoliv jiného než ostatní, připravte se na to, že tu budete vnímáni asi stejně, jako jsou tu vnímány zdejší lesby nebo gayové. Pojďme se jich tedy zeptat, jak se jim v Arménii vlastně žije.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168