Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 10. 2014   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


6.2.2012 Přinášíme vám pozvánku od jednoho zajímavého klubu, který přišel s dobrým nápadem a L2 se rozhodlo takovou aktivitu podpořit. Akce je zaměřena na rodiče a děti.

K.N.O.R.R (Klub NeObyčejných Rodičů a Rodin) pořádá první ročník Dovolené s dětmi

Drazí rodiče a přátelé NeObyčejných rodin!
Informace pro ty z Vás, co byste měli zájem o Dovolenou s dětmi I. o prodlouženém víkendu 28. dubna - 1. května 2012, jedná se rekreačně poznávací pobyt v penzionu U Zlatého Muflona ve Šternberku (u Olomouce).


O programu pobytu se dohodneme později či na místě, v okolí je spousta zajímavých přírodních a turistických lokalit (hrady Šternberk, Bouzov, Úsov), i v případě nepříznivého počasí by neměla být nouze o in-doorové aktivity v penzionu či v Olomouci, a po večerech samozřejmě příjemné posezení.

Pokud máte zájem, kontaktujte jednotlivě majitele penzionu (SnaselRobert@seznam.cz) pro rezervaci pokoje, bude Vám zaslána zálohová faktura na 50% ceny pobytu. Ceny a více informací pro inspiraci najdete na stránkách ZDE.
Pro nás je stanovena zvýhodněná cena z balíčku Jarní prázdniny, což je opravdu výhodné. Cena za 3 noci s polopenzí v tomto balíčku je 1450Kč za dospělého, 1150 Kč/dítě 5-12let, 950 Kč/dítě 2-5 let

Organizace pobytu má ryze společenský, nikoliv komerční charakter.

Těšíme se na společný pobyt!
Za k.n.o.r.r taťka Roman
mail: k.ro@seznam.cz
tel. 776204254
http://new.iboys.cz/k.n.o.r.r (pouze profil)