Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 02. 08. 2021   aktualizace
Podpořili nás

Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Poděkování

21.5.2012 Letošní 8. ročník Otevřeného lesbického festivalu eLnadruhou je už za námi, ale stále můžete navštívit výstavy, které jsme pro Vás připravili, také bychom chtěli touto cestou poděkovat.

Poděkování patří především Vám, kterří jste náš festival navštívili a těm, kteří nás finančně podpořili a věří v eLnadruhou a naši práci. Festival by se nemohl konat bez finanční podpory: SCWF, Hl. města Prahy, dále patří poděkování těm, kteří nás podporují svou prací, nebo poskytli ceny, což je Studio epilace Praha a Brno, MH tisk, evangelický kostel U Salvátora, MČ Praha 1. Děkujeme za finanční i morální podporu.

Velké poděkování patří lidem, bez kterých by 8. ročník festivalu neproběhl a tak alespoň touto cestou děkujeme: Danče, Máce, Tondovi a Michalovi, Páje, Maky - foto, Ivče za odpískání většiny zápasů, Georgovi za občerstvení, Janě K. za péči o děti, Veronice P., Nadje W., Synje, Luján, Aster, Inge a ostatním ženám z Hamburku, kteří náš 8. ročník jednoznačně obohatily a rozzářily. 

Za spolupráci děkujeme Clubu On, Café Therapy a Q café, kde bude až do 27. června probíhat výstava umělkyň z Filipín, Argentiny a Německa. Obrazy jsou prodejní a v případě zájmu nás prosím kontaktujte na info@elnadruhou.cz.

Brzy přineseme výsledky Sportu a Turnaje ve stolním fotbale a doplníme zbylé informace. Fotografie se budou pozvolna doplňovat, tak mějte prosím trpělivost.

Pevně věřím, že se sejdeme na 9. ročníku Otevřeného lesbického festivalu eLnadruhou, který pro Vás bude opět v květnu 2013 připraven.

Tereza Mikšaníková
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168