Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Den boje proti HOMOFOBII

16.5.2013 Jelikož se v letošním roce nekoná Otevřený lesbický festival eLnadruhou, kde jsme k tomuto významnému dni pro LGBTIQ komunitu připravovali happeningovou akci, rádi bychom Vás vyzvali k zachování tradice. Propojme naše města, spojme myšlenky a vypusťme

každá/ý samostatně a přesto dohromady a společně lampióny štěstí.

V letošním roce každá/ý z nás může přispět a stát se tak součásti velké akce, která může díky Vám přesáhnout nejen hranice Prahy, kraje, ale i hranice ČR. Zúčastnit se totiž může úplně každá/ý a to ať je kdekoliv.

Stačí zakoupit jakýkoliv lampión štěstí, najít bezpečné místo pro jeho vypuštění a dne 17. 5. 2013 ve 22.00 hodin tento lampión vypustit ke Dni boje proti HOMOFOBII.

Pamatujete na krásně svítící lekníny, které jsme vypouštěli na Vltavu ke Dni boje proti homofobii? Zopakujme a udržme tuto happeningovou akci i nadále.

Děkujeme, že nám i sobě pomáháte.Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168