Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet

15. ročník 2009  »  Porota

Zde naleznete informace o Odborné porotě, která bude hodnotit přihlášené snímky do Mezinárodní soutěže animovaného filmu, která vyvrcholí na zakončení eLnadruhou - 15. NEJEN lesbickém kulturním festivalu dne 26. 5. 2009 v kině ATLAS.

 

 Zuzana Bukovinská

Zuzana Bukovinská je absolventkou katedry kamery na FAMU, pracovala ve Studiu Jiřího Trnky na Barrandově jako asistentka kamery, pak byla ve Studiu Anifilm ve stejné funkci a v současnosti je odbornou asistentkou v Atelieru filmové a televizní grafiky VŠUP Praha u Jana Baleje. Spolupracovala při výrobě večerníčků pro Českou televizi, ale i na autorských filmech, například s Pavlem Koutským, Jiřím Tyllerem atd. V současné době též účastní natáčení plastelínového večerníčku Žížaláci režíséra Miroslava Gála ve studiu Hafanfilm.

Mgr. Psavel Purkrábek Mgr. Pavel Purkrábek scénograf, někdejší odborný asistent katedry scénografie DAMU Praha, nyní ve svobodném povolání;
  Eliška Děcká je filmová publicistka a teoretička. Po absolvování Právnické fakulty Univerzity Karlovy dokončuje studia na Filozofické fakultě UK obor filmová věda, kde v současnosti pracuje na diplomové práci „Autobiografičnost v díle režisérek českého animovaného filmu“. Zároveň je řešitelkou vědeckého grantu Ženské hrdinky animovaného filmu. Z pozice dramaturgyně spolupracovala v roce 2008 s festivalem Femina Film (sekce animované tvorby). V současnosti publikuje především v kulturních periodicích A2 a Cinepur. Je členkou mezinárodní filmovědné společnosti Society for Animation Studies.
Jiří Hromada je herec, dabér, ale především nejviditelnější zástupce českých homosexuálů. Jiřímu Hromadovi se podařilo sdružit gay a lesbické iniciativy.
V roce 1977 se rozhodl studovat DAMU a pak hrál deset let divadlo (E.F. Buriana). Točil a daboval filmy, natáčel pro rozhlas. Nikdy nebyl v žádném straně, přesto kandidoval do Parlamentu.
  Olga Pechová přednáší na Katedře psychologie FF UP v Olomouci. Předtím pracovala v Pedagogicko-psychologické poradně. Publikuje zejména na témata týkající se psychologie genderu a sexuality. V oblasti práv sexuálních menšin se podílí na řadě různých aktivit ve spolupráci s českými i zahraničními neziskovými organizacemi.Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168