Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet

Festival  »  12. ročník 2006

Tisková zpráva eLnadruhou o. s.

12. NEJEN lesbický kulturní festival eLnadruhou Praha 5. - 8. 5. 2006

Nejen lesbický kulturní festival eLnadruhou (L2) pokračuje již 12. ročníkem, jenž opět probíhá ve znamení odlišné koncepce i programové náplně. Letošní ročník se koná za finanční podpory Slovak-Czech Women’s Fund a Global Fund for Women (USA) a je určen všem ženám bez ohledu na jejich sexuální orientaci – lesbickým, bisexuálním, transgender i heterosexuálním. Hlavním cílem festivalu je urychlit integraci sexuálních menšin do většinové společnosti a seznámit veřejnost s těmito dosud opomíjenými aspekty menšinové kultury.

Program letošního ročníku, který se bude konat v pražském hotelu Legie a v hudebním klubu Vagon, zahrnuje koncerty, divadelní představení, přednášky, workshopy a besedy, chybět však nebude ani den věnovaný sportu nebo tradiční taneční party. Svou účast přislíbila zpěvačka Lenka Dusilová, zpěvačka a performerka Ridina Ahmedová, brněnský divadelní soubor Ti druzí či pražské Divadlo Bez zábran. Záštitu nad festivalem převzala spisovatelka a překladatelka Eva Hauserová.


Dále v této sekci:


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168