Proudem
home About us Statutes Contact us Board RR meetings 10. 02. 2022   updated
eLnadruhou is supported by

Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku

Our partners

iGirls.cz Color Planet

Board

Message
Name:
Message:

Fill in the numeric value sevenhundredandfifteen : *


[Předchozí]  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  [Další]

Posted: 13.2.2011 Author: Laďka
Neznámá,nesnažím se měřit vyspělost země to mi ani nepřísluší jen jsem popsala to co ty z jiného úhlu pohledu.Nenazvala bych to primitivismem Čechů,ale ignoranstvím.Pročpak se tam asi lidé dostávají díky známostem,dravosti,podrazů a já bych doplnila ještě chtíče,moci,atd.Jde o to,že až dozrajeme do stádia kdy o tom přestaneme mluvit a začneme proti tomu něco dělat bude to další krok k vyspělosti jenže to chvíli trvá představovali jsme si ,že nám ta svoboda spadne rovnou do klína?Je to o tvrdé práci
Posted: 9.2.2011 Author: Neznámá
Laďko, vyspělost země se neměří podle toho, zda si můžeme koupit iPad nebo ne. ;-) Velký problém u nás je, že do důležitých pozic se lidé NEdostávají díky schopností a talentu, ale díky známostem, dravosti a podrazům. Odtud plyne primitivismus Čechů.
Posted: 9.2.2011 Author: Laďka
Aleno,nejednalo se mi o to kdo má či nemá pravdu,nebo jestli jsou peníze ,nebo nejsou(mimochodem mám zkušenost a to velmi čerstvou,že u nás peníze jsou jako ve zdravotnictví jen míří do kapes těch kdo umí využít náš systém),ale spíše jsem chtěla poukázat na morální kredit společnosti,ale podle Vaší reakce a nejste sama ho tu moc nemáme :-(.Nemusím jezdit ani do vyspělých zemí myslím,že na tom s vyspělostí nejsme něják špatně.Jako post komunistická země procházíme pubertou a ta je vždy bouřlivá.Jinak děkuji za reakci
Posted: 8.2.2011 Author: Alena
Laďko, peníze na neziskové organizace v současné době skutečně nejsou a v tomto případě má pravdu Elnadruhou.

PS: V případě lékařského sporu si myslím, že v porevolučních vládách stále mizí hodně peněz daňových poplatníků v korupčních aférách, takže zde mají pravdu lékaři. Zajeďte si do vyspělých zemí a sama se o tom přesvědčíte.
Posted: 8.2.2011 Author: Laďka
Chtěla bych se vyjádřit k RR snažila jsem se pochopit a komunikovat na obou stranách jen dám přirovnání,které mi přijde hodně trefné a kopíruje ne jen tuto situaci,ale situaci v celé naší společnosti.Jen si to porovnejme s krizí ve zdravotnictví kdy se lékaři tahají s ministerstvem o platy?Né,že by neměla ani jedna strana pravdu,každý má tu svojí doktoři jsou málo placeni a ministerstvo nemá peníze jde o ústupek od obou stran jinak to dopadne fiaskem a budou na tom nejhůř ti kdo za to "nemohou "a to pacienti.Jestliže si za ministerstvo dosatím eLnadruhou a za lékaře RR tak mi z toho vyjde úplně stejný závěr a to už nechám na obou stranách jak se k tomu postaví.Oběma stranám přeji moudrá rozhodnutí bez emocí
Posted: 7.2.2011 Author: leny
teda chvili sem clovek nezajde a uz se tady zas handrkujou o blbostech!... Michale neni zac :)
Posted: 6.2.2011 Author: Michal Pitoňák
Chtěl bych vzkázat všem, a především Vám, které jste již vyplnily dotazník, že si velmi cením Vašich názorů, příspěvků či připomínek. Všechny jsou neocenitelnými zdroji informací. Prosím ostatní, aby se nebáli věnovat mi několik minut času a vyplnily dotazník, který inzeruji na hlavní stránce. S pozdravem. Michal Pitoňák
Posted: 4.2.2011 Author: Blanka
vyjádřím se v soukromé zprávě a pak se k tomu vyjádříme oficiálně. Mám jiný názor.
Posted: 31.1.2011 Author: Terka
Milá Blanko, snažila jsem se Ti vysvětlit, že to není úplně tak jednoduché. L2 investovalo do webu RR poměrně velkou část, vy co jste údajně nechtěly mít s L2 nic společného a nechtěly jste využívat zaplacení jízdného pro výlety, jste nechtěly doménu RR odkoupit ani se nijak podílet dále na spolupráci. Jediné cos pro L2 udělala, bylo žes donesla nějaké doklady, že je chceš proplatit a do dnešního dne to není vyřízené, jelikož si neposlala číslo účtu, takže ty dokladu mohu vyhodit za další nevím na co by ty peníze vlastně teď šly, když jste si zkopírovaly stránky na kterých pracovala Gwen a založily si blog. Doména RR je vlastnictvím L2 ještě na dobu 5 let, takže to že jste si teď založily vlastní občanské sdružení RR Vás k ničemu neopravňuje. Pouze drobíte komunitu ještě na menší a oslabujete jí. Možná se vyjádří i ostatní.
Posted: 30.1.2011 Author: Blanka
Žádám L2 ať se nemíchá do Rozdílných Rytmů a nepíše na svých stránkách nesmysly. RR je samostatné občanské sdružení a nechce mít nadále s L společné nic včetně domény. Děkujeme.
Posted: 28.1.2011 Author: No sláva
Pořád čekám na tu diskusi od těch dvou hlasujících :-D
Posted: 27.11.2010 Author: lenusa
ahojte=)
Posted: 22.10.2010 Author: Autor
Haloo Eliiis, jsi to Ty,nebo ne? :-D
Posted: 29.9.2010 Author: Laďka
Moc zdravím sháním na toto pondělí někoho na koncert Gospelu Chor v divadle naPrádle v Praze 1 je to od půl osmé
Posted: 8.9.2010 Author: Elis
aha, super, díky!
Posted: 8.9.2010 Author: L2
Doporučujeme navštívit stránky Holky v Brně, odkaz najdete v sekci www odkazy.
Posted: 6.9.2010 Author: Elis
Ahoj, já mám v podstatě stejnou prosba jako Lilly, akorát se jedná o Brno. Teď jsem se sem přistěhovala a také nevím, kam zajít :)
Díky
Posted: 21.8.2010 Author: Lilly
dekuji
Posted: 4.8.2010 Author: ahoj Lilly
možná něco zde: http://ollomouc.mujblog.centrum.cz/ nebo zde http://www.kl2.cz/olomouc/diva-gay-club/
Posted: 2.8.2010 Author: Lilly
Může mi někdo prosím poradit zda je v Olomouci nějaký bar
pro lesbičky nebo kavárna, nebo zda se někde pořádají akce
pro lesbičky v Olomouckém kraji. Jsem z Olomouckého kraje a vůbec netuším kam
zajít nebo kde se s někým seznámit......Děkuji L.
Posted: 2.8.2010 Author: Lilly
Může mi někdo prosím poradit zda je v Olomouci nějaký bar
pro lesbičky nebo kavárna, nebo zda se někde pořádají akce
pro lesbičky v Olomouckém kraji. Jsem z Olomouckého kraje a vůbec netuším kam
zajít nebo kde se s někým seznámit......Děkuji L.
Posted: 21.7.2010 Author: L2
Informujeme, že do odkazů byly vložené další dva nové odkazy, tak snad Vám budou k užitku.
To: boruvka
Přeci nejde ale o nenávist ta je všudem kolem nás.
Posted: 2.7.2010 Author: boruvka
... a co trandaka nechcete to by se politi ci divili ... jak je nesnasim :O))))
Posted: 2.7.2010 Author: L2
eLnadruhou hledá ženu z L páru vychovávající dítě (děti), která by vystoupila na tiskovce a mluvila o životních situacích, které plynou ze znemožnění si adoptovat dítě své partnerky. Prosím přihlašte se ženy a matky na mail, nebo přímo sem.
Posted: 26.6.2010 Author: Blanka
Zveme všechny L ženy a dívky na pravidelnou akci Rozdílných rytmů, Dámskou jízdu #5. Letos v termínu 23.-25.7. ve Velkém Dářku. Ubytování jen ve vlastních stanech.
Posted: 26.6.2010 Author: boruvka
.. no muj tati rikaval ze dokud vas pomlouvaji? Zijete :O) mne osobne pomluvi boli ale co nadelate ze? Ale vim ze: "Lidi je moc, ale cloveku je malo." Jan Werich
Posted: 24.6.2010 Author: Terka
Tak je nechte ať se vyřádí, když v tom našly holky smysl. Když se veřejně angažujete, tak jako já musíte počítat s lidským faktore a většinou se projeví ten negativní. tak se tím netrapte a děkuji za podporu.
Posted: 24.6.2010 Author: ahojky
na lesbanet.cz jsou pomluvy proti Terezce.
Posted: 23.6.2010 Author: Terka
Ne nikdo tu není už všichni odešli za tou ovečkou :-)) Nebo že by už všichni vyrazili do Brna? Snad se tam potkáme, tak zatim a u stánku L2 ahoj!
Posted: 22.6.2010 Author: Luohrk
Ahoj, zdravím všechny......

[Předchozí]  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  [Další]

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168