Proudem
home About us Statutes Contact us Board RR meetings 10. 02. 2022   updated
eLnadruhou is supported by

Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku Global Fund for Women

Our partners

iGirls.cz Color Planet

Board

Message
Name:
Message:

Fill in the numeric value onehundredandeightyone : *


[Předchozí]  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  [Další]

Posted: 29.5.2010 Author: T.Ch.
Pro Autor: ... Je to tady nejak pre autorizováno, ale nedá mi to. Lesbička muže být i TS holka. Neznamená že mám ještě penis, bohužel, že musím být na muže. Ne nejsem a ač je to asi pro Autora: nepochopitelné. Jsem svím spůsobem lesbička a to také mne chcete protáhnout vašim sítkem, jestli jsem mohu a nebo ne? Kdo rozhoduje kdo je lesba a kdo ne. Vy? Pokud chcete takto rozkastovat menšiny jen u nás TS holek se dost zapotíte. Pokud myslíte, že jen ty krásné mají právo byt lesbou. Asi vás zklamu. Jak to chcete řešit teď? Fotkou z OP, nebo fotografií určitých partií těla? Asi to skončí jak jsem četla u té fantazie. Když i vy jako lesbička chcete odstranit ty co se vám nehodí do krámu. No už chápu naší politickou scénu. Máme být jednotní. A né se tu hádat o pravidla a peníze. Máme být rádi, že tu eLnadruhou je. A že je pro všechny. Ne pro hrst vyvolených lesbiček. Co přibírají za členky jen krásne Barbii. T.Ch.
Posted: 29.5.2010 Author: Autor II. : ...
Autor: ... To mi ale přijde nefér nemyslíte? Připadá mi to jako: Všichni jsou si rovni, někteří(é) jsou si rovnější! Nezáleží jestli máte penis či nikoli. Ale uklidňuje mne, že váš požadavek je spíše Sci-fi. Proč odstrkovat jiné! To by nebylo to správné řešení. A jen kvůli uměle vyvolanému sporu nemá cenu odsoudit všechny lidičky. Homosexuál je homosexuál, holka a nebo kluk. T grupa? To zní spíše jako nazem P DVD! Skuste udělat své stránky, pokud jste tak jiná a cítíte se ohrožena jinými lidmi. Udělejte své a pouštějte na ně jen ty lidi sobě rovnější. Váš názor mně i dost překvapil. Nětušit, že jste lesba. Řekla bych, že jste dost Homofobní. Či dost vyjímečná radikálka! Máte svůj názor a za to vás chválím, ale nemyslím, že jdete správnou cestou.
Posted: 29.5.2010 Author: ...
největším problémem Elnadruhou je to, že je velmi heterogenní a že bohužel není pouze lesbické. Až bude elnadruhou pouze lesbické, bude jednotné a silné. Nikdy jsem za svého života nepozorovala jakoukoliv náklonnost mezi skutečnými homosexuálkami a homosexuály, nepozorovala jsem ani žádnou náklonnost mezi homosexuálkami a T grupou (s vyjma vesnických anglomerací, kde je „nouze o stejně orientované lidi“).
Volám po homogenizaci Elnadruhou! Nechť je pouze lesbickým hnutím. Jedině to mi připadá správné a logické.
Posted: 27.5.2010 Author: boruvka
Bojovala bych ale nejsem natolik lharka a neumim chodit v krajkach. Ale oto vice bych bojovala i s temi klacky pod nohama. Delala bych to pro lidi jako ja co nemaji zastani. Ale myslim si ze bych dopadla jako ... mam dobre napady i myslenka by byla ok. Ale nevim z jake strany zacit. Pokud sami mezi sebou se nejde domluvit? Nema cenu plakat jak nam kdo ublizuje. Pokud budeme sedet a zoufat si. Neni nam pomoci. Myslim ze je cas vstat a zacit jednat a to byt i za cenu toho ze to dopadne spatne. Je spousty lidi z radoby mensin. Co by na to meli. Ale pokud samy nereknem nasi politicke scene dost my jsme tu take!! Nebudete s nami orat podle vasich uchilnych predstav o mensinach. Chceme to a to!! Pokud se nepostavime tak tu o plitice nikdo nebrecte!! A budte jak kdysi ja jen s ticha seda mys co chroupa tvrde zbytky ktere ji hazi nasi politici a s tim spojeny managment. Pokud nechcete bojovat zaslouzite si to co mate!!
Posted: 27.5.2010 Author: Terka
Na poli politickém je to opravdu složitá záležitost a ač je LGBTIQ lidí hodně, kteří by mohli založit vlastní stranu, tak to jednoduché není. Museli by se totiž dohodnout nejen mezi sebou, ale i samotná komunita a to jak víte Borůvko není jednoduché a pak, Vám by se chtělo bojovat a hájit práva někoho, kdo by Vám ještě házel klacky pod nohy? Myslím, že ne a proto většina schopných lidí z řad LGBTIQ, kteří by mohli založit vlastní LGBTIQ stranu je ve stranách jiných. Ještě budeme muset ujít velký kus cesty, abychom si vážili jeden druhého, naučili se toleranci a opustili sobectví. NEúcta člověka k člověku je to, co nás brzdí.
Posted: 25.5.2010 Author: boruvka
Cetla jsem ty pravicaske nesmysli a myslim ze to nestoji ani za zminku, nebot kazda strana jen mluvi a slybuje. Ale tato strana alespon hlasa co ma v planu zac ji chvalim ale nemyslim ze mluvi rozumne a myslim ze ty reci na tech dvou odkazech by stali za zalobu, nebot takto podat veci tak choulostive! Napada mne jen oko za oko, zub za zub. Kdy uz konecne mi mensiny udelame svou vlastni stranu, Je nas dost a mnohem vice nez tech radoby normalnich, myslim ze normalni jsme mi, mimo mne teda. Ale je to ta stydlivost a mit klid. A to je ten duvod proc se po nas vozi takovi to hajzlici. A tim koncim na teto diskuzi jako takove. Co jsem rekla za ti mi stojim. B
Posted: 25.5.2010 Author: boruvka
Ahoj, to ze jsem nevyrostla v krajkach ale na ulici ze mne nedela o nic vic horsiho cloveka nez jste kdokoli z vas. Nic mene mne boli urcite reakce, ktere se dali resit v soukromi. Ta taz chyba se opakuje a zas verejne. Mozna jsem jina, divna o nic horsi clovek. A jak bych rymovala na konec? Tak nakonec jsem ja ten .... ale to se dalo cekat :O/ Cin certu dobre, peklem se ti odmeni ...
Posted: 25.5.2010 Author: Merlin
VOLBY 2010 -DŮLEŽITÉ!
Upozornění na Stranu svobodných občanů /č. 25/,
která má ve svém volebním programu velmi zahrnuty i kroky proti
komunitě homosexuálních občanů jako je snaha o zrušení zákona o RP a další !
Proto si Vás dovoluji informovat a přikládám informační kanály, asi by bylo dobře
o této skutečnosti informovat kde to jen půjde, aby komunita nevolila v rozporu
se svými zájmy.
https://www.svobodni.cz/9-program/50-otazky-a-odpovedi/
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/210411058080520-hyde-park-ct24/
Posted: 24.5.2010 Author: Jitka
Ahoj, příspěvky bych nemazala, i když se ke konci smysl trochu ztrácí. Víceméně je to diskuze a to k diskuzi patří a vulgarismy zas tolik nepřevažují... jen na pár výjimek.
Posted: 24.5.2010 Author: Terka
Tak pár dní jsem tu nebyla a koukám zatím co jsme podporovali QP v Bratislavě, vy jste se též činily. Škoda jen, že negativním směrem.
To Lenule: pevně věřím, že Brno dopadne dobře ani na Slovensku nebylo zle, ale také ani svobodně - bohužel. Brno má už zkušenosti, takže si myslím, že to bude OK a vy se budete moci radovat a oslavovat.
To boruvka: mě se neomlouvejte je to Váš projev, jen Vás prosím aby jste nikoho neurážela a nesnižovala se na trapnou úroveň.Děkuji za průřez zpravodajstvím z Bratislavy.
To všichni: příspěvky ohlendě MSAF budou od 22. 5. mazány, jelikož myslím, že vše bylo už řečeno a teď dochází už jen k házení špíny.
Posted: 23.5.2010 Author: Lenule
Snad se pruvod v Brně povede a bude všechno v klidu...po dlouhe době zase vyražim
Posted: 22.5.2010 Author: boruvka
PS: kaslu na vas, nema cenu vas pojmenovavat, sama vite co jste zas :O))) hihi vy rado by udivená čtenářka diskuze
Posted: 22.5.2010 Author: boruvka
Dnes 13:07 - Bratislava
Skini házeli kameny a vajíčka na pochod homosexuálů v Bratislavě
Sobotní akci gayů a lesbiček Duhový Pride Bratislava 2010 narušila skupina skinů, proti nimž zasáhla slovenská policie, která předvedla několik z nich. Na žádost policie byl plánovaný pochod homosexuálů ulicemi Bratislavy zrušený. Skini házeli směrem ke shromáždění vajíčka a kameny. Několikrát trefili i pódium. Následně policie obě skupiny od sebe oddělila. „Fico chrání buzíky,“ skandovali skini.
Protesty skinů v Bratislavě
Na shromáždění se zúčastnili gayové a lesbičky nejen ze Slovenska, ale také z Česka, Maďarska a Rakouska. „Slovenská společnost není na takovéto akce zvyklá. Jsem přesvědčen, že postupně se k tomu společnost postaví mnohem tolerantněji,“ uvedl jeden ze slovenských účastníků akce.
Protesty skinů v Bratislavě
Duhový Pride vyvolal na Slovensku vyvolal protichůdné reakce. Akci podpořila část slovenské veřejnosti, známé osobnosti a rovněž diplomaté akreditováni na Slovensku. Odsoudila ji vládní Slovenská národní strana (SNS) Jána Sloty, extremistická organizace Slovenská pospolitost, některé mimovládní a křesťanské organizace.
Protesty skinů v Bratislavě
Skini protestují proti pochodu.
SNS žádala zrušení akce a Slovenská pospolitost nevyloučila, že se pokusí pochod narušit. Na pochod bude dohlížet státní i městská policie. „Je to neslušná akce. Jsou tam svlečení lidé, kteří ukazují své genitálie,“ prohlásil poslanec SNS Jakub Gajdošík. Nic podobného se nakonec nestalo.
Protesty skinů v Bratislavě
Policie zasáhla proti skinům
Slota původně vyhrožoval, že na homosexuály „osobně plivne“, ale nakonec si to rozmyslel a do Bratislavy nepřijede. „V ulicích hlavního města jsou nežádoucím elementem. Nemám nic proti nemocným lidem, kteří mají homosexualitu vrozenou, jen by se jim neměl dávat takový prostor k propagaci. Když chce někdo doma souložit s kamarádem, ať souloží. Já jen nechci, aby se na takové šílence dívaly moje děti,“ uvedl.
Protesty skinů v Bratislavě
Těžkooděnec hlídá průvod v Bratislavě
Akci otevřeně podpořili například herci Andy Hryc, Zuzana Fialová, spisovatel Michal Hvorecký a další známé osobnosti. K účastníkům pochodu se připojí členové Amnesty International ze Slovenska, Česka, Rakouska a Maďarska. Akci přivítalo 16 ambasád a zastoupení Evropské komise na Slovensku.
Posted: 21.5.2010 Author: udivená čtenářka diskuze
Jsou v eLnadruhou také nějaké slušné holky? Nebo jen tohle? Na to, že pořádáte kulturní festival je to docela síla. Děkuji Borůvce za její vyčerpávající odpověď, myslím, že mi to natřela tak, že je další diskuze zbytečná. Máte detektivní talent, bohužel to neoccení ani Daniela, ani já. Snad jiní. Jinak přeji festivalu další ročníky.
Posted: 21.5.2010 Author: justine
Přišlo mi, že Daniela se vyjádřila naprosto slušně a její námitka je oprávněná. V dnešní době - berouce potaz naši současnou politickou scénu - je zcela pochopitelné, že lidé chtějí znát, jak se nakládá s jejich penězi (MČ Praha 1 - peníze daňových poplatníků).

Tereza se snažila věci vysvětlit a fakt je, že organizace festivalu není žádná legrace a snad se dá takový lapsus omluvit a vše uklidnit právě díky daným vykázaným vyúčtováním.

Do budoucna ti Terezo přeju hodně energie!

(a vám milé zastánkyně zase do budoucna trochu kultivovanější projev, protože bohužel co se slušnosti vs. vulgarity týče, druhá strana má zatím tak trochu navrch)
justine-jana
Posted: 21.5.2010 Author: boruvka
Omlouvam se vam Terezko, znate mne a vite ze jsem akcnejsi a nestrpim bezpravi i za cenu toho ze budu spatna ja za me chovani. Timto se omlouvam neboť vim ze vulgárním chovanim se nic nevyresi. Ale musela jsem jednat, neboť vidim zde něco co mi není mile a vidim zde jen spinu a hanbu za lidi jenz vas urazi. Moc se vam ještě jednou omlouvam Terezko a verim ze mi prominete jak muj slovnik tak i tech mraky a mraky chyb. No to sem holt ja …
Posted: 21.5.2010 Author: boruvka
Evidentne jste další rejpal, co? Jedna naninka skonci a Udivená čtenářka diskuze zacina? Jsem zastance p.Terezy a to ze je na to sama? Ano jsem tedy mluvim za sebe moc daleko na to abych mohla pomoci a osocovat zde p.Terezu není fer. Jste ta Daniela a evidentne nevite kdy preztat. Myslim ze budete tak dlouho rejpat az se nebudu divit ze s tim v L2 prasti. Budete to delat vy? Ne!! Jste jen lina a zla a ted je mi jedno zda mi vinadaji z L2 za vulgarysmi ale jste nana hloupa a nevidite si na pusu a v hlavicce mate tak malo jako ja zde moc chyb. A nyní se k problematice vašeho IQ nebudu dále … myslim ze nemá cenu mluvit do zdi.
p.Terezko moc vas lituji a myslim ze si na vas někdo zasedl a nyní nemá co delat a pod ruznymi jmeny si zde vymejsli spinu a jak vas ocernit. Nejdříve Danca jako obhajce sama sebe a pak to skousela psychologicky jako ublizena a ted zas nejaka Udivená čtenářka diskuze? Je to ta taz osoba dela stejne chyby na stejnych mistech. Někdo si na vas zasedl. Pokud vy Udivená čtenářka diskuze se mnou chcete vest diskuzi piste mi na smajlou (zav.) gmail.com a podotýkám ze nejsem p.Terezka!!! Vy idiotko :O))))
Posted: 20.5.2010 Author: Udivená čtenářka diskuze
Mne překvapuje, že na každý příspěvek jakoby proti něčemu v eLnadruhou se vždy sesype tolik zastánců Terezy a vesměs opakují, co zde ona už napsala, až mi připadá, že si to snad píše sama. Nebo jen ta děvčata tak pevně stojí za sdružením? Kde potom jsou všechny ty zastánkyně, když Tereza tvrdí, že je na vše sama?
Posted: 20.5.2010 Author: Marcela
Jitko, naprosto souhlasím s oběma příspěvky. Myslím že o tom to celé je... a tuto debatu vnímám jako přínosnou.
Urážky, napadání a vulgarismy já osobně jako argumenty neberu a nic dobrého nikdy nepřinesly a jen škodí.
Posted: 20.5.2010 Author: Jitka
Mohu se Vás Markéto zeptat? Nemyslíte, že to šlo udělat jiným způsobem? Je v pořádku, že se p. Daniela ozvala a měla na to jednoznačně právo a díky její zpětné vazbě se můžou chyby napravit. Vůbec mě zaráží, že sem píše málo lidí své názory ať spokojené či nespokojené, jakoby jsme nevěděly, že naše postřehy pro všechny organizátory jsou důležité.
Posted: 20.5.2010 Author: Jitka
Ten Terezy jistý typ chování drží celé L2 nad vodou, protože eliminuje nejrůznější individua a lepmply, kteří chtějí moc, peníze, slávu a žádnou práci a zodpovědnost. Její tvrdost má svůj účel i za cenu neoblíbenosti v kolektivu, jenže mně to došlo až o 2 roky později.
Posted: 20.5.2010 Author: Markéta
Myslím, že tady jde pouze o nějaké principy a dodržení pravidel. A ačkoli se nepřidávám ani k jednomu táboru, je vtipné, že člověk, který si jen stěžuje po vyhlášení na nesrovnalosti v pravidlech, je hned považovaný za nešťastného chudáka, který si jen kompenzuje to, že nevyhrál...(a myslím, že o to slečně Daniele ani nešlo)
Posted: 19.5.2010 Author: Iva
...a také u nás se našla skupinka takových odpadlíků a zrádců... Dámy, Daniela se opravdu vyjádřila slušně. Jestliže se chcete někoho zastat, tak to tímto způsob moc dobře nevyzní. Přestože Tereza odvádí obrovskou práci, tak jistý typ chování spoustu lidí odrazuje od nějaké spolupráce.
Posted: 19.5.2010 Author: udivená čtenářka diskuze
Danielo, opravdu si myslím, že jste se vyjádřila slušně i o nepříjemné věci, že jste byla neosobní a věřím, že si z těch reakcí pramálo děláte a že jste si všimla toho co o sobě tyto ženy svými příspěvky prozrazují. Dá se číst i mezi řádky.
Posted: 19.5.2010 Author: Marcela
Přeji krásný pofestivalový večer,
já Vám něco řeknu, ač jste některé smutné z toho co se tu probírá, tak dle mého skromného názoru to je vše MOC DOBŘE. Je určitě milé, že se na Terčinu stranu postavilo tolik zastánců (to ji musí těšit) a že i ona sama, v rámci obhajoby, uvedla co všechno tato práce pro L2 obnáší. A to věřím že nevyjmenovala ještě vše.
Připouštím že se s Terkou osobně znám, ale to pro mne není důvod být neobjektivní. V dnešní době je hodně důležité a fajn říci svůj názor (to myslím všechny i paní Danielu), ale vše má mít svůj základ a míru. No a ta tu byla překročena, možná na obou stranách. Ovšem upřímně si myslím že co bylo napsáno svůj smysl má a může to být velmi užitečné, protože každý si tam najde to \"své\".
Všem kdož se podílí na organizování festivalu/ů (a ostatních akcích L2) velké díky a smekám svůj pomyslný klobouk – dobrá práce.
Přeji Vám hodně sil na přijímání kritik i chvály a bojujte dál… a nejen pro to abychom se mohly krásně po žensku haštěřit;o).
Přeji Vám pohádkový (nejen) večer.
PS: Probůh, nedovolte Terce být ještě dokonalejší, to už bychom to mohly všechny rovnou zabalit...;o)
Posted: 19.5.2010 Author: Eliška
Dobrý večer,
tak sem si dala práci a přečetla jsem si všechny příspěvky jak od p.Daniely tak od Terezy tak i od ostatních. Tak sem stále nějak nenašla smysl o co paní Daniele jde, odpovědi na své dotazy si myslím dostala v dostatečné míře a stále je nespokojená. Stále mi ze slov paní Daniely připadá, že pouze byla uražena její vlastní ješitnost. Stále dokola hovoří jen o tom samém a nevede to ke konci. Myslím, si že vysvětlení které zde Tereza zveřenila,je postačující a myslím, že i logické. A obviňovat někoho, z toho, že špatně hospodaří s financema L2 se mi opravdu nelíbí a sou toho hodně ostrá slova. Po bitvě opravdu každý generál. A to jakou práci a nergii vyžaduje takovýhle festival si asi málo kdo umí předsatvit, pokud si tím sám neprojde. Vážím si toho co Tereza dělá a jak to dělá! Ale i tak si myslím, že žádná odpověď pro paní Danielu nebude dostatečná a uspokojující a stále bude hledat viníka proč ona neuspěla... Omlouvám, se pokud někomu příjde můj příspěvěk nemístný, či naprosto mimo.. jen můj názor po tom,co jsem tu četla... Jen doufám, Tereza bude i nadále pokračovat v tom co dělá pro LGBTIQ minoritu.
Posted: 19.5.2010 Author: sněhulák
Divíte se, že se bráníme navzájem? Že bráníme Terezku? Dělá to, co vy nikdy nebudete umět. Je fér a hraje fér. Pokud jste chtěla vše řešit soukromě. Proč podle toho že tu odpovídáte takřka všem. Neustále sedíte na místních stránkách a jen. Že jste nechtěla atd atd. Tak toho krucinál už nechte. Řešíte neustále a to doslovně NIC. Motáte se v tom a místo aby jste se zamyslela a nechala to být. Jak sama říkáte. Pořád tu sedíte a píšete, já nechtěla. Jen se sama ponižujete a to myslím, že není to pravé. Tak či tak. Je nás dost na to abychom se postavily za Terezku. A ne za někoho kdo to tu neustále uráží a nyní to zkouší ovlivnit psychologicky a dělá ze sebe obětního beránka. Myslím, že by jste se nyní měla zamyslet sama nad tím jestli má cenu nadále pokračovat v roli oběti, když role žalobce vám nevyšla. Jste asi moc neštastná a myslím, že kompenzovat si zde jakou koli bolest a vztek, nic neřeší. Jen to lidem z L2 ničíte, podrýváte jim autoritu a odháníte ty osamělé, sklamané a nejisté lidi, kteří se sem uchylují a žádají o pomoc. Myslíte si že takto řešit věci jako právě vy je rozumné! Nemyslím a nejsem Anštajn, ale vím co se sluší. A to že i špatná reklama je reklama, zde opravdu neplatí. Jen se zamyslete nad tím, že díky vám a vašim řádkům, sem nepřijde někdo kdo potřeboval pomoc. A nyní může být již pozdě. Jen proto jaká jste a jak zde ubližujete. A to ne jen Terce a lidem z L2. Ale nám všem a to i vám. Sama sobě ubližujete a myslím, že je čas otočit list. Pokud jste alespoň trochu nad věcí, víte že tyto stránky navštěvují lidé, co hledají pomoc. Díky vám někdo o tuto pomoc přijde o to vám jde? To chcete? Myslím že ne.
Posted: 19.5.2010 Author: Jana
Tak, nepřesvedčila jste mě, opravdu nemáte co dělat paní pokorná(to malé "p" není překlep) Nazdar
Posted: 19.5.2010 Author: Daniela
Tato diskuze vznikla až po mém rozhovoru se slečnou Mikšaníkovou. Na to jak proběhl máme obě jiný názor, ale z mého pohledu jsem byla nucena k tomuto kroku přistoupit, ačkoli jsem očekávala, že se na mě snese vlna kritiky. Bývala bych to ráda řešila v soukromí, ale nebyla k tomu příležitost.
Myslím, že pro dobro všech ani nemá smysl vystupovat proti Vám jako většině. Asi bych se o své osobě dověděla další zajímavé věci, a to už je přesně ta fáze, která převládá na většině fór v České republice a která nemá žádný význam. Přeji všem pěkné dny a hodně trpělivosti,
D.
Posted: 19.5.2010 Author: boruvka
... proc tedy nejdive nedyskutujete a pak ... ale takto se to nedela nejdrive urazet osocovat a napadat. Jste divna a je mi vas lito! I tak vam posilam pusu :O))))))))))))))

[Předchozí]  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  [Další]

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168