Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 02. 08. 2021   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet

Diskuse

Vzkaz
Jméno:
Vzkaz:

Do pole prosím napište číslicemi hodnotu dvěstěčtyřicetpět : *


[Předchozí]  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  [Další]

Vloženo: 13.2.2011 Autor: Laďka
Neznámá,nesnažím se měřit vyspělost země to mi ani nepřísluší jen jsem popsala to co ty z jiného úhlu pohledu.Nenazvala bych to primitivismem Čechů,ale ignoranstvím.Pročpak se tam asi lidé dostávají díky známostem,dravosti,podrazů a já bych doplnila ještě chtíče,moci,atd.Jde o to,že až dozrajeme do stádia kdy o tom přestaneme mluvit a začneme proti tomu něco dělat bude to další krok k vyspělosti jenže to chvíli trvá představovali jsme si ,že nám ta svoboda spadne rovnou do klína?Je to o tvrdé práci
Vloženo: 9.2.2011 Autor: Neznámá
Laďko, vyspělost země se neměří podle toho, zda si můžeme koupit iPad nebo ne. ;-) Velký problém u nás je, že do důležitých pozic se lidé NEdostávají díky schopností a talentu, ale díky známostem, dravosti a podrazům. Odtud plyne primitivismus Čechů.
Vloženo: 9.2.2011 Autor: Laďka
Aleno,nejednalo se mi o to kdo má či nemá pravdu,nebo jestli jsou peníze ,nebo nejsou(mimochodem mám zkušenost a to velmi čerstvou,že u nás peníze jsou jako ve zdravotnictví jen míří do kapes těch kdo umí využít náš systém),ale spíše jsem chtěla poukázat na morální kredit společnosti,ale podle Vaší reakce a nejste sama ho tu moc nemáme :-(.Nemusím jezdit ani do vyspělých zemí myslím,že na tom s vyspělostí nejsme něják špatně.Jako post komunistická země procházíme pubertou a ta je vždy bouřlivá.Jinak děkuji za reakci
Vloženo: 8.2.2011 Autor: Alena
Laďko, peníze na neziskové organizace v současné době skutečně nejsou a v tomto případě má pravdu Elnadruhou.

PS: V případě lékařského sporu si myslím, že v porevolučních vládách stále mizí hodně peněz daňových poplatníků v korupčních aférách, takže zde mají pravdu lékaři. Zajeďte si do vyspělých zemí a sama se o tom přesvědčíte.
Vloženo: 8.2.2011 Autor: Laďka
Chtěla bych se vyjádřit k RR snažila jsem se pochopit a komunikovat na obou stranách jen dám přirovnání,které mi přijde hodně trefné a kopíruje ne jen tuto situaci,ale situaci v celé naší společnosti.Jen si to porovnejme s krizí ve zdravotnictví kdy se lékaři tahají s ministerstvem o platy?Né,že by neměla ani jedna strana pravdu,každý má tu svojí doktoři jsou málo placeni a ministerstvo nemá peníze jde o ústupek od obou stran jinak to dopadne fiaskem a budou na tom nejhůř ti kdo za to "nemohou "a to pacienti.Jestliže si za ministerstvo dosatím eLnadruhou a za lékaře RR tak mi z toho vyjde úplně stejný závěr a to už nechám na obou stranách jak se k tomu postaví.Oběma stranám přeji moudrá rozhodnutí bez emocí
Vloženo: 7.2.2011 Autor: leny
teda chvili sem clovek nezajde a uz se tady zas handrkujou o blbostech!... Michale neni zac :)
Vloženo: 6.2.2011 Autor: Michal Pitoňák
Chtěl bych vzkázat všem, a především Vám, které jste již vyplnily dotazník, že si velmi cením Vašich názorů, příspěvků či připomínek. Všechny jsou neocenitelnými zdroji informací. Prosím ostatní, aby se nebáli věnovat mi několik minut času a vyplnily dotazník, který inzeruji na hlavní stránce. S pozdravem. Michal Pitoňák
Vloženo: 4.2.2011 Autor: Blanka
vyjádřím se v soukromé zprávě a pak se k tomu vyjádříme oficiálně. Mám jiný názor.
Vloženo: 31.1.2011 Autor: Terka
Milá Blanko, snažila jsem se Ti vysvětlit, že to není úplně tak jednoduché. L2 investovalo do webu RR poměrně velkou část, vy co jste údajně nechtěly mít s L2 nic společného a nechtěly jste využívat zaplacení jízdného pro výlety, jste nechtěly doménu RR odkoupit ani se nijak podílet dále na spolupráci. Jediné cos pro L2 udělala, bylo žes donesla nějaké doklady, že je chceš proplatit a do dnešního dne to není vyřízené, jelikož si neposlala číslo účtu, takže ty dokladu mohu vyhodit za další nevím na co by ty peníze vlastně teď šly, když jste si zkopírovaly stránky na kterých pracovala Gwen a založily si blog. Doména RR je vlastnictvím L2 ještě na dobu 5 let, takže to že jste si teď založily vlastní občanské sdružení RR Vás k ničemu neopravňuje. Pouze drobíte komunitu ještě na menší a oslabujete jí. Možná se vyjádří i ostatní.
Vloženo: 30.1.2011 Autor: Blanka
Žádám L2 ať se nemíchá do Rozdílných Rytmů a nepíše na svých stránkách nesmysly. RR je samostatné občanské sdružení a nechce mít nadále s L společné nic včetně domény. Děkujeme.
Vloženo: 28.1.2011 Autor: No sláva
Pořád čekám na tu diskusi od těch dvou hlasujících :-D
Vloženo: 27.11.2010 Autor: lenusa
ahojte=)
Vloženo: 22.10.2010 Autor: Autor
Haloo Eliiis, jsi to Ty,nebo ne? :-D
Vloženo: 29.9.2010 Autor: Laďka
Moc zdravím sháním na toto pondělí někoho na koncert Gospelu Chor v divadle naPrádle v Praze 1 je to od půl osmé
Vloženo: 8.9.2010 Autor: Elis
aha, super, díky!
Vloženo: 8.9.2010 Autor: L2
Doporučujeme navštívit stránky Holky v Brně, odkaz najdete v sekci www odkazy.
Vloženo: 6.9.2010 Autor: Elis
Ahoj, já mám v podstatě stejnou prosba jako Lilly, akorát se jedná o Brno. Teď jsem se sem přistěhovala a také nevím, kam zajít :)
Díky
Vloženo: 21.8.2010 Autor: Lilly
dekuji
Vloženo: 4.8.2010 Autor: ahoj Lilly
možná něco zde: http://ollomouc.mujblog.centrum.cz/ nebo zde http://www.kl2.cz/olomouc/diva-gay-club/
Vloženo: 2.8.2010 Autor: Lilly
Může mi někdo prosím poradit zda je v Olomouci nějaký bar
pro lesbičky nebo kavárna, nebo zda se někde pořádají akce
pro lesbičky v Olomouckém kraji. Jsem z Olomouckého kraje a vůbec netuším kam
zajít nebo kde se s někým seznámit......Děkuji L.
Vloženo: 2.8.2010 Autor: Lilly
Může mi někdo prosím poradit zda je v Olomouci nějaký bar
pro lesbičky nebo kavárna, nebo zda se někde pořádají akce
pro lesbičky v Olomouckém kraji. Jsem z Olomouckého kraje a vůbec netuším kam
zajít nebo kde se s někým seznámit......Děkuji L.
Vloženo: 21.7.2010 Autor: L2
Informujeme, že do odkazů byly vložené další dva nové odkazy, tak snad Vám budou k užitku.
To: boruvka
Přeci nejde ale o nenávist ta je všudem kolem nás.
Vloženo: 2.7.2010 Autor: boruvka
... a co trandaka nechcete to by se politi ci divili ... jak je nesnasim :O))))
Vloženo: 2.7.2010 Autor: L2
eLnadruhou hledá ženu z L páru vychovávající dítě (děti), která by vystoupila na tiskovce a mluvila o životních situacích, které plynou ze znemožnění si adoptovat dítě své partnerky. Prosím přihlašte se ženy a matky na mail, nebo přímo sem.
Vloženo: 26.6.2010 Autor: Blanka
Zveme všechny L ženy a dívky na pravidelnou akci Rozdílných rytmů, Dámskou jízdu #5. Letos v termínu 23.-25.7. ve Velkém Dářku. Ubytování jen ve vlastních stanech.
Vloženo: 26.6.2010 Autor: boruvka
.. no muj tati rikaval ze dokud vas pomlouvaji? Zijete :O) mne osobne pomluvi boli ale co nadelate ze? Ale vim ze: "Lidi je moc, ale cloveku je malo." Jan Werich
Vloženo: 24.6.2010 Autor: Terka
Tak je nechte ať se vyřádí, když v tom našly holky smysl. Když se veřejně angažujete, tak jako já musíte počítat s lidským faktore a většinou se projeví ten negativní. tak se tím netrapte a děkuji za podporu.
Vloženo: 24.6.2010 Autor: ahojky
na lesbanet.cz jsou pomluvy proti Terezce.
Vloženo: 23.6.2010 Autor: Terka
Ne nikdo tu není už všichni odešli za tou ovečkou :-)) Nebo že by už všichni vyrazili do Brna? Snad se tam potkáme, tak zatim a u stánku L2 ahoj!
Vloženo: 22.6.2010 Autor: Luohrk
Ahoj, zdravím všechny......

[Předchozí]  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  [Další]

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168