iGirls.cz Color Planet

Sport

Niedzielne rozgrywki na sali gimnastycznej

Regularne szkolenie piłkarskie niedziele i sportowe

Znowu gramy w każdą niedzielę Hájích 15 11 2009 gramy w każdą niedzielę od 17.00 do 19.00 godziny pod adresem: Szkoła podstawowa, wygrywając Květnového 1554, 149 00 Praha 11 - Haje. Zdecydowanie przyjechać, lub skontaktuj się z Clara "Sharky" na klara@elnadruhou.cz aby uzyskać więcej informacji.

!!!!!!!!!!!!!! UWAGA W niedzielę, 29. 11 W piłce nożnej w 2009 zostało anulowane Gimnazjum !!!!!!!!!!!!!!!!

6-gi 12 2009, zagrał jak zawsze przez 17 godziny

Znowu gramy w każdą niedzielę Hájích 15 11 2009 gramy w każdą niedzielę od 17.00 do 19.00 godziny pod adresem: Szkoła podstawowa, wygrywając Květnového 1554, 149 00 Praha 11 - Haje. Zdecydowanie przyjechać, lub skontaktuj się z Clara "Sharky" u klara@elnadruhou.cz  aby uzyskać więcej informacji.

Podczas ubiegłorocznej „13. edycji NIE TYLKO lesbijskiego festiwalu kulturalnego“ jak co roku  przygotowaliśmy dla Was sportowe popołudnie, które odbyło się w niedzielę 20. maja od godz. 13 w centrum sportowym Na Františku w  Pradze 1. Miałyście możliwość współzawodniczyć w następujących dyscyplinach: siatkówka, piłka nożna, koszykówka, ping-pong, minigolf, ścianka wspinaczkowa, biegi, skoki w dal.

Dyscypliny konkursowe: piłka nożna, siatkówka
Dyscypliny wolne: koszykówka, ping-pong, minigolf, ścianka, biegi, skok w dal.

W centrum są do dyspozycji prysznice z szatnią, a w tutejszym kiosku można zjeść za przystępne ceny. Boiska mają sztuczne nawierzchnie, w związku z czym wymagane jest odpowiednie obuwie.

Istnieje również możliwość skorzystania z kącika dla dzieci!

Jak się zapisać, wziąć udział i wygrać wędrowny puchar BEST GROUP?

Czytajcie aktualności, gdzie w odpowiednim czasie pojawią się informacje o zgłoszeniu, które należy wypełnić i odesłać na adres sport@elnadruhou.cz.

Puchar „Best group“ zdobędzie ta drużyna, która uzyska największą liczbę punktów, udział we wszystkich dyscyplinach zwiększa zatem szansę wygranej. Reguły dla poszczególnych sportów przedstawiono poniżej.

Reguły turnieju siatkówki na festiwalu L2

W turnieju mogą wziąć udział sześcioosobowe drużyny, z których każda zagra z każdą. Ostateczny schemat rozgrywek zostanie przedstawiony na miejscu przez organizatorów, ponieważ zależy on od liczby zgłoszonych drużyn. Każda drużyna powinna wybrać kapitana, który/a będzie reprezentować ją przez organizatorem (sędzią), ewentualnie ogłaszać wyniki i kontrolować ich zapisywanie. Gra trwa dwa sety do 15 punktów, przy czym różnica powinna wynosić dwa punkty np.: gre kończy wynik 15:13 (trzeci, decydujący set gra się już do 15 pkt.). Za każdy wygrany set drużyna  uzyskuje 1 punkt (=kiedy mecz zakończy się  2:1, zwycięzcy mają 2 punkty, przegrani 1 punkt).  Wybór strony i prawo do rozegrania pierwszej piłki zależy od wyników gry papier, kamień, nożyczki, w której walczą kapitanowie drużyn (ważna jest pierwsza wygrana) =  zwycięzca określa, czy chce piłkę, czy stronę oraz kto będzie liczył punkty. Pozostałe reguły zależą od wzajemnych ustaleń, w obecności sędziego zawsze obowiązuje jego rozstrzygnięcie.

Czekamy na Was!

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168