Our partners

iGirls.cz Color Planet

6-gi rok 2010  »  Sports Festival

Tutaj znajdziecie wszystkie niezbędne aplikacje do sportu, który jest częścią eLnadruhou festiwalu należy wypełnić i przesłać nie później niż 5 Maj 2010 na adres stowarzyszenia.

Zasady w tym roku konkurs sportowy z ubiegłego roku zmienić tak, aby zaspokoić potrzeby większości uczestników. Każda z tych kategorii będą przyznawane oddzielnie i podróży Puchar Najlepszego Zespołu będzie zespół przedstawia najlepsze wyniki i gra fair play w celu określenia "tajne ludzi" eLnadruhou określone przez organizatorów - nie tylko festiwal kulturalny lesbijek. News Watch i sekcji sportowych, które zostaną wkrótce opublikowane wniosku o następujących dyscyplinach.

Zasady turnieju podróży piłkarzyki Cup
(Ten turniej odbędzie się w klubie muzycznym wagonów - trzeba wypełnić wniosek)

TUTAJ

Udział w dwie drużyny turnieju człowiek (jeden + jeden lub jeden + jeden) w dwóch grupach, biorąc w grupie zagra dla każdego wygrywając dwa mecze zakończyły upływem 6 bramek w jednym rywal.
Przejdź do ostatecznej grupie 4 pierwsze zespoły z każdej grupy. Postanowienie grupy decyduje liczba zwycięstw, taką samą liczbę zwycięstw mniejsza liczba straconych gry taką samą liczbę zwycięstw i przegrali tę samą liczbę gier w drodze wzajemnego spotkania.

Regulamin w Turnieju Piłki Siatkowej o L2 festiwalu
Odbywa się: wielofunkcyjne boisko na Francis Street wejście od kóz, Praha 1, (autobus 133 Rásnovka, tramwajem 17 Wydział Nauk)

Udział w sześciu zespół turnieju, rozpatrując każdy zagra z każdym. Skład drużyny: liczba ludzi może być w zespole więcej niż liczba kobiet. To zależy od liczby zarejestrowanych spółdzielni, więc ostateczny harmonogram określony przez organizatora na miejscu. Każda drużyna będzie wybrany kapitan / kapitan, który będzie komunikował się z organizatorem (sędzia / m), przedstawiania wyników i sprawdzania ich prawidłowego zapsání.Bude grać wygrania 2 sety do 15 punktów čemž różnica musi być dwóch łożyskach przykład . stanu mecz zakończył się 15:13 (trzeci, decydujący set grał do 15 punktów). Dla każdego zbioru zdobyte przez zespół otrzymuje 1 punkt (= 2-1, gdy mecz zakończy, zwycięzcy są 2 punkty, 1 punkt porażka). Wybór pierwszej piłki i prawo do decydowania kapitan / kapitan rock walki, nożyczki, papier (płatne pierwsze zwycięstwo) = zwycięstwie decyduje czy chce piłkę lub partii, którzy będą się liczyć wyniki walki. Inne zasady wzajemnego porozumienia w obecności arbitrażu jest zawsze jego opinia.

Regulamin w turnieju piłki nożnej dla L2 festiwalu

Udział w sześciu zespół turnieju 5 + 1, rozpatrując każdy zagra z każdym. Skład drużyny: liczba ludzi może być w zespole więcej niż liczba kobiet. Zależy również od liczby zarejestrowanych spółdzielni, więc ostateczny harmonogram określony przez organizatora na miejscu. Każdy zespół wybiera kapitana / kapitan, który / Y będzie komunikował się z organizatorem (sędzia / m) lub przedstawiania wyników i sprawdzania ich właściwego włączenia. Prawa wyborczego i kickoff zdecydować kapitan / kapitan w walkach kamień, nożyce, papier (płatne pierwsze zwycięstwo) = Zwycięzca decyduje, czy chce piłkę ręką i sędzia i stwierdzenie stanu / mu. Zagra 2 x 6 minut z przerwą 3 minuty.O zmierzyć liczbą bramek. Po zwycięstwach 3body za remis 1 punkt za 0bodů strat. Inne zasady są w przybliżeniu takie same, jak piłki nożnej i zależy od wzajemnego porozumienia kapitánek / kapitanów uzgodnionych polityk musi być notyfikowana / poinformował sędzia. Kiedy gra zawsze płaci arbitra / arbitrażu.

Te trzy sportowe muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy, który należy złożyć do dnia 5 5-szy 2010 sport@elnadruhou.cz adres e-mail
Wnioski można znaleźć TUTAJ

Program kulturalny - o charakterze konkurencyjnym

Zasady Ping-Pong w L2 festiwalu
Zasady te są podmiotami umowy / graczy, i to za darmo, bez konkurencji dyscypliny w ogólnej ocenie będą liczone jako zwycięstwo zawodników i graczy z jednego zespołu. Victory będą nagradzani 1 punkt i tylko jeden raz dla jednego zespołu. Wynik musi być podany kapitan / kapitan drużyny organizatorów i odpowiednio zarejestrowane. Ping-pong może uczestniczyć więcej zawodników i graczy z jednego zespołu i rejestrowane przez osoby fizyczne, jak chodzi o talent, ale bez odpowiedniej cenie.