Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Queer Parade v Táboře - report

15.2.2009 Včera proběhla další organizační schůzka připravované akce v Táboře s názvem Queer Parade v Táboře. eLnadruhou jako jeden ze spoluorganizátorů této akce Vám přináší stručné info.

Přípravy a organizace jsou v plném proudu a to díky kvalitní koordinaci samotného výboru, který je rozdělen do samostatně fungujících jednotek, nebo chceteli podskupin.

Pečlivě se shromažďují přihlášky kterých je už teď něco málo přes padesát a je vidět, že jsou lidé kteří chtějí oslavovat LGBTIQ komunitu, zapojit se, stát se součástí QP a dát najevo i svou hrdost. Pevně doufáme, že těch co mají strach ze své vlastní identity a odmítají coming out bude čím dál méně a že těm co třeba váhají dodá odvahu právě táborská QUEER PARADE.

Přihlásit do průvodu má možnost každý ať už jako jednootlivec, tak i skupina, která může zviditelnit své aktivity, nebo chce dát najevo svou podporu či sympatie s LGBTIQ komunitou. Ve světě je zvykem, že průvodu se účastní i heterosexuálové, kteří jsou sympatizanti a tak můžeme vidět ucelené skupiny jako jsou např. hasiči, zdravotníci, sdružení a spolky ke kterým se můžou na místě zařadit i jednotlivci.
Doufejme že i čechům se podaří vytvořit pestrý, veselý, nediskriminační průvod, který bude společně slavit svou HRDOST.

Rozhodně neváhejte s přihlášením a nenechte si ujít svou oslavu, která v Táboře bude 20. června pro Vás.

Přihlášku na QUEER PARADE v Táboře naleznete ZDE.
Pokud se chcete stát součástí eLnadruhou, tak více informací naleznete ZDE.Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168