Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Už tuto sobotu 20. června 2009

14.6.2009 Blíží se den D. Už během tohoto sobotního dopoledne se sejdeme na Masarykově náměstí v Táboře. V poledne společně zahájíme „Průvod hrdosti“ a ohromíme město krásou, která spočívá v naší jinakosti a rozmanitosti. Ano Queer Pride Parade v Táboře je už tuto

Holky v Brně organizují hromadný odjezd z Brna, tak pokud je někdo kdo by měl zájem se přidat a nechce se mu jet osamoceně do Tábora, tak neváhejte a kontaktujte HANY.

Hromadný odjezd z Brna do Tábora se koná v pátek 19.6.2009 v 9:20, jede se vlakem z nádraží v Brně a sraz je v 9:10 na Hlavním nádraží u pokladen. Kontaktní osoba je Hany a telefon pro tuto příležitost je 776/704825.

Více o vlakovém spojení naleznete ZDE.

Odjezdy po 17h. v pátek 19. června z Prahy do Tábora (kde budete před 19 hodinou) naleznete ZDE, stačí jen zadat směr, datum a hodinu.

Bohužel eLnadruhou pro malý zájem hromadný odjezd chystá, jen prostřednictvím Rozdílných Rytmů v případě zájmu se obraťte na Rozdílné Rytmy, nejlépe na mail: redakce@rozdilnerytmy.cz kde Vám budou sděleny podrobnější informace.

Sledujte pozorně webové stránky www.queerprideparadetabor.cz , kde budou zveřejňovány nejaktuálnější informace k pořádané akci. Všem účastníkům doporučujeme dorazit do Tábora již den před samotným průvodem tedy v pátek 19. června a to především pro lepší pohodlí a lepší oslavu.


Průvod a festival Queer Pride v Táboře 2009
Queer Pride Parade and Festival in Tabor 2009


20. června 2009/June 20, 2009


info@queerprideparadetabor.cz
www.queerprideparadetabor.czFatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168