Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 10. 2014   aktualizace
Podpořili nás

Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


1st MISS FREEDOM NIGHT

15.3.2010 Miss Freedom Night míří do finále - máte poslední možnost přihlásit se do této exkluzivní soutěže a vyhrát zájezd pro dvě do jedné ze super evropských destinací. Jste žena na ženy a ráda se bavíte? Pak neváhejte a dejte nám vědět na freedomnight@seznam.cz

Vážené dámy a slečny, nastává den D, tedy spíše den MFN, tedy den Miss Freedom Night, která proběhne 23. 3. 2010. Klub Friends otevře svou náruč těm nejkrásnějším finalistkám ve 21:00 a vy všichni jste vítáni na této mimořádné show.
Za účasti slavných i méně slavných osobností našeho společenského života se Vám představí adeptky na titul královny Miss Freedom Night. Vše nebude záležet jen na porotě, složené ze štědrých sponzorů a odborníků na ženskou krásu, ale i na Vás - vy si zvolíte Vaši Miss Sympatie, kterou vyhlásíme a oceníme ke konci večera. Z bohatého programu vybíráme jen namátkou módní přehlídku o hudební pecky se postarají DJs Vilém a Henriette, večerem provází nechvalně známá MC Wendulóna. Za vstupné 150 Kč Vás čeká noc plná napětí, speciálně zvolené drinky a naprosto famózní tým, který Vás celým večerem provede. Všechny finalistky se těší na Vaše hlasy a bouřlivé ovace!!! Nenechte si ujít jedinečnou příležitost, která se bude opakovat až v březnu 2011!

Další Freedom Night bude 23. 4. 2010