Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 10. 2014   aktualizace
Podpořili nás

Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


6. ročník eLnadruhou je za náma!

19.5.2010 Letošní 6. ročník eLnadruhou - NEJEN lesbický kulturní festival byl opravdu jeden z nejnáročnějších po organizační stránce, ale věříme, že jsme překonali náročné přečíslování.

Bohužel musíme konstatovat, že téměř veškerá práce byla na dvou lidech a to především na Andree Vašákové a Tereze Mikšaníkové, bez kterých by se festival nekonal. Nekonal by se ani bez finanční podpory SCWF, MČ Praha 1, klubu Jampadampa, Colourplanet a Pansy Dancy, kterým velmi děkujeme za podporu.

Dále na festivalu pracovali: Danča a Klára - sport, Yvonne - film, Annička a Verásek - grafika, Blanka - vycházka Prahou, Ladislav Zikmund - přednáška, Logos Praha - Bohoslužba, Hanka a Radka - foto + dobrovolníci. Všem zmíněným patří náš velký dík, tak jako patří velký dík návštěvnicím a návštěvníkům festivalu.

Brzy přineseme výsledky Sportu a Turnaje ve stolním fotbale a také doplníme informace o návštěvnosti a doufejme, že také brzy zpracujeme i dotazníky, které jste nám tak ochotně vyplňovali. Fotografie z 6. ročníku eLnadruhou - NEJEN lesbický kulturní festival můžete již tradičně naleznout v sekci Fotogalerie.