Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Výměna manželeq

21.6.2010 Dnešní "výměna manželeq", jak se nazývá díl Q nebude ukazovat fungující domácnosti rodin. Ukáže vám realitu sociálních a sexuálních vztahů a bez předsudků se zamyslí nad tím, zda je sexuální promiskuita přirozená či zvrácená. Q uvidíte dnes v úterý 22.

Jsou homosexuálové promiskuitnější než heterosexuálové? Nebo se heterosexuálové jen méně často přiznávají ke střídání partnerů, protože žijí v trvalých svazcích? A kolik někdo musí vystřídat partnerů aby byl promiskuitní? Na tyto otázky odpoví odborníci na sexualitu a prevenci i laici z řad zkušených gayů.

Jaké důvody k návštěvám nevěstinců mají ženatí muži, vám prozradí bývalá prostitutka; proč někteří muži považují zase manželku za dražší prostitutku, vysvětlí častý klient privátních klubů - a jako příklady z praxe vás provedeme tradiční americkou gay "circuit party", kde úspěchem je "ochutnat" mužů dokonce co nejvíc.

Link na díl Výměna manželeq z pořadu Q na ČT.

/repríza čtvrtek 24. 6. 2010 01:20 ČT2/Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168