Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Pozitiv - Q

6.12.2010 se 40 minut před půlnocí přesně tedy ve 23.20 hodin vysílá na ČT 2 pořad Q, který tentokrát nese název Pozitiv. Autoři nahlédnou do zákulisí státu a jeho postoji k HIV.

Před 10 lety dával stát na prevenci boje proti šíření viru HIV ročně přes 60 miliónů korun, dnes už prý stačí pouhá dvacetina původní částky. Pokoušeli jsme se zjistit, jestli to znamená, že v souboji se syndromem ztráty imunity vítězíme, a nebo nás kdysi obávané slovo AIDS jen přestalo zajímat. Podívali jsme se s reklamním režisérem Martinem Přibylem na stávající i minulé reklamní preventivní kampaně proti AIDS, biochemik Jan Konvalinka nás zasvětí do stávajícího vědecké boje s tímto smrtelným virem, s Danem Kupšovským prolistujeme kalendář Art For Life, podporující aktivity Domu světla a řekneme si i několik pěkných veselých anekdot na toto jinak spíše chmurné téma.


Opakování: ČT2, čtvrtek 9. 12. 2010, po půlnoci v 01:20Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168