Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 10. 2014   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Úspěšný projekt

14.2.2011 Včera se v Café Therapy odehrál poslední blok školení a byl účastnicím a účastníkům předán CERTIFIKÁT. Ročního školení, které bylo určeno převážně pro stávající a začínající LGBTIQ aktivistky/aktivisty se mohl účastnit každý, kdo měl zájem se vzdělávat.

Rekvalifikační kurz "Řízení neziskové organizace" obsahoval pět různých bloků, které byly rozděleny do deseti dvoudenních kurzů v celkovém rozsahu 160 hodin.

Skvělý přístup školitele pana Jiřího Ježka z občanského sdružení Agnes se hlavně projevil v umění vtáhnout do děje všechny zúčastněné a to do všech pěti tématických bloků. Byl postaven před nelehký úkol, který zvládl na výbornou a jeho individuální přístup ocenil snad každý. Obyčejně nezáživné a pro laiky těžko pochopitelné Finanční řízení srozumitelně podala Monika Šatavová, která účastnice/účastníky školení bravůrně provedla účetnictvím, smluvními vztahy, nástroji finančního řízení a daněmi. Byla i možnost pro sestavení Cash Flow.

Občanské sdružení eLnadruhou by rádo poděkovalo panu Ježkovi z Agnes, všem patnácti přihlášeným za jejich větší, menší účast a hlavní poděkování patří nadačnímu fondu Slovak - Czech Women´s Fundu bez jehož pomoci by nikdy tento vzdělávací blok nevznikl a LGBTIQ neziskový sektor by neustále zaostával za ostatními.

Děkujeme, že se s eLnadruhou snažíte tvořit a podporovat lepší společnost.