Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Závěrečná tisková zpráva

18.5.2011 Cenu Colourplanet získal ředitel Mezipater Aleš Rumpel!

Předáním ceny Colourplanet za celoživotní dílo v LGBTIQ komunitě a vypuštěním Lampionů štěstí ke dni proti homofobii skončil sedmý ročník Otevřeného lesbického festivalu eLnadruhou. Cena Colourplanet byla letos v pražském kině Atlas předána počtvrté, získal ji ředitel queer filmového festivalu Mezipatra Aleš Rumpel. V minulých ročnících získali cenu letitý aktivista Jiří Hromada, dlouholetá lesbická aktivistka Marcela Šulcová a Ivo Procházka z organizace ČSAP.

Ocenění Poklona Colour Planet letos získala organizace Jihočeská Lambda. Upomínkovou cenou v podobě pohárku byl oceněn Tomáš Hůsek, který režíroval v rámci závěrečného večera promítnutý animovaný snímek Partie.

Festival eLnadruhou se konal od 13. do 17. 5. 2011 v Praze - v Café Therapy, kinu Atlas či hudebním klubu Vagón, záštitu nad ním převzali zpěvačka Marcela Březinová a zpěvák Pavel Vítek. Festival eLnadruhou volně navazuje na festivaly Apriles a Aprilfest. Celkově se jedná o 17. ročník festivalů pořádaných nejen pro lesbické ženy.

„Děkuji celému týmu eLnadruhou, všem účastnicím a účastníkům a především všem návštěvnicím a návštěvníkům. V příštím roce na shledanou,“ říká hlavní pořadatelka festivalu Tereza Mikšaniková. V rámci festivalu návštěvnice a návštěvníci zažili bohatý kulturní, osvětový i sportovní program. Postupně aktualizované podrobnosti i fotografie lze nalézt na http://www.elnadruhou.cz.

Mediální servis:
Andrea Cerqueirová

Foto: ColourplanetFatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168