Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 10. 02. 2022   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Podpořte s námi AVON pochod!

24.5.2011 Vydejte se s námi na Avon pochod v sobotu 11. 6. a pomožte hned několika věcem zároveň. Všude ve světě to funguje, tak proč ne u nás?! Sraz v 11.00 hodin u sochy na Staroměstském náměstí, kde si můžeme zakoupit trička.

Proč se přidat k eLnadruhou na Avon pochodu.

Jedinečná příležitost, jak se hrdě hlásit k LGBTIQ komunitě na akci pro širokou veřejnost a poukázat na to, že nám není lhostejný boj proti rakovině prsu, že i přes naši jinakost máme stejné morální hodnoty jako většinová společnost.

Příležitost jak zviditelnit LGBTIQ lidi v dobrém slova smyslu, aby zmizel stereotyp o naší minoritě.

Lesby i gayové umí společně podpořit dobrou věc a dokáží si ji i užít.

Můžeme ukázat společnosti, že z nás nemusí mít obavy.

Jsme otevření a umíme se zapojit.

Vytvořte si hesla, vemte si bannery, které jsou důležité pro společnou myšlenku.

MAPKA POCHODU

Avon pochod 2011
Lidé si neustále hledají výmluvy, proč něco nejde. Nemají čas, mají jiný progam … Přitom účastí na akci plné naděje, optimismu a solidarity mohou zachránit lidský život. Řekněte i vy: JDU na Avon Pochod proti rakovině prsu a pozvěte i své čtenáře.

Letošní ročník Avon Pochodu odstartuje 11. června ve 12 hodin ze Staroměstského náměstí. Vstupenkou je speciální tričko, které si můžete za 300 Kč zakoupit nejen na startu Pochodu, ale i na www.zdravaprsa.cz

„Dámské i pánské tričko zdobí jediný nápis: JDU. A to je také účel celé akce – jít! A svou účastí i finančním příspěvkem podpořit projekty boje proti rakovině prsu,“ říká Alena Pytlíčková ze společnosti Avon Cosmetics.
Zdroj: zdraváprsa.czFatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /var/www/elnadruhou.cz/index.php:168 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/elnadruhou.cz/index.php on line 168